Tasuta Mängud

Top mängud

10 mängud enim mängitud

Kõige mängitakse mänge internetis

Parimad Mängud Internetis, mis on kõige mängitud mängud luua Top Mängud net. See on pingerida parim mänge Internetis, mänge, mis on mänginud mitu korda. Meie veebileht võrk on olemas kogu maailmas ja ta on tuhandeid külastajaid ja osalejate iga päev, nii et me loome top õigete andmetega. Siin on kõige populaarsem sisu ja need, et rohkem inimesi on arvutisse installitud, sest meie sisu on vabad ja sobivad kõigile Windowsi operatsioonisüsteemi arvutitele, mis on tegelikult enim levinud. Osale see järjekohal oma mänge ja teie häält, nii reiting ja jagamine mängud sotsiaalseid võrgustikke.

Parimad mängud

Kõige mängis mängu Internetis on:

Pärast!
Hinda!
Jaga!
Delicious
Traditsiooniline solitaire Tasuta ►

(Solitaire)

268510 korda mängitud !
3

See tasuta online mäng toob traditsiooniline solitaire arvutiga.Ühe mängija mäng. Teil on mitu korstnad kaartide pealpool kaart näinud. Sul on panna kaarte top neli vaiad, mis sobib ka tekil. Sul on alustada ühe ja töö kuni kasvavas järjekorras numbrid on kaartide väärtus, lõpetada koos kaardi kuningas.Mängu eesmärgiks on panna kõik kaardid mängu vaiade peal. Kui teil otsa kaardid ekraanil sa võidad mängu. Ja et teil on lõbus sa lihtsalt natuke.

5 pallid joont Tasuta ►

(Mullid)

492574 korda mängitud !
6

Selles mängus on kuulid eri värvi, ja teie olete liikuda pallid, nii et 5 või rohkem pallid on sama värvi on seotud sirgjoone, et pallid on hävitatud. Jooned võivad olla horisontaalsed, vertikaal-või diagonaalselt. Pärast iga liikuda, uued pallid on moodustatud. te kaotate mängu kui kogu laevas on täidetud pallid.

Solitaire Tasuta ►

(Solitaire)

79051 korda mängitud !
3

See tasuta online mäng solitaire toob elu tagasi arvutisse. Tappa neid aegu surnud, võta Solitaire mängu ja meelelahutust. Sul on panna kaarte järjekorras. Sa pead alustama ässa, siis kaks, kolm ja nii edasi. Pane kõik numbrid järjekorras ja lõpeb arvud kaardipakk.Mängu kirjadega numbritega. Kaardid on juba palju ja on vaja minna kõrvaldades kaarte vaatama minna kaardid, mida vaja.Solitaire kaardimäng mängida üksi arvuti üle interneti.

Pallid värvid Tasuta ►

(Jõulud)

1233241 korda mängitud !
5

Jõulud mäng kus sa pead hävitamagrupi pallid on sama värvijõulupuu on samasugused. Mida suurem on grupp, seda rohkem punkte sa skoor selle hävitamine, kui sa saad piisavalt punkte, mida kulutada järgmisele tasandile. Sa pead eemaldama kuulide grupp, millel on sama värvi ja seega võttes pallid kukkuda. Eesmärk on püüda kõrvaldada kõik pallid, mis on teie ekraanil liikuda edasi järgmisele tasandile. Proovige, et rühmad on nii suur kui võimalik teenida rohkem punkte iga liigutust.

Sirpjas solitaire Tasuta ►

(Solitaire)

26261 korda mängitud !
5

Selles tasuta internetis mängu tutvustame erinevaid tüüp Solitaire. Keskosas juhatuse tuleks panna masti kaarti kasvavas ja kahanevas kui mõnes teises. Aga servades võib korstnat kaartide samast mastist tõusvas kui ka langevas, saada kaarte vajate keskne künkad. Selle lihtsa Solitaire veedate aega lõbus, need ajad, kui sa ei tea täpselt, mida teha.

Crash team racing Tasuta ►

(Autosport)

73036 korda mängitud !
7

Suur internetis Crash bandicoot mäng, flash versioon populaarne Crash Team Racing, PlayStation videomängu alates aastast 1999. Nüüd saate nautida hull võistlused Crash bandicoot ja tema sõbrad. Teil on vaja ainult kasutada nooleklahve juhtida oma go-kart parim saate ja jõuda esimese koha, võites oma vastaseid. Kui sulle meeldib mootor ja autod, soovitame kodulehel: Autorent parimad autod odavad hinnad.

Simpsonid torn Tasuta ►

(Simpsonid)

131543 korda mängitud !
5

Sel sõltuvust mängu Simpsonid. Sa pead klõpsama hiirega pildi, millel on mis on tema kõrval teine samasugune pilt klõpsatud. Kui olete klõpsanud, siis langeb teine pilt või torni läheb alla. Lõppeesmärk on jääda ilma pilt.

Klassikaline mullid Tasuta ►

(Mullid)

16142 korda mängitud !
3

Selles mängus on grid pallid, mis aeglaselt allapoole. Sa pead tulistama palle hävitada neid, moodustades 3 või enam palli sama värvi. Pallid eri värvi ka kukuks, kui nad on alla need, mida hävitada. Mõnikord on vaja tulistada palle vastu seina, nii et nad põrge ära ja hävitama teisi palle. Kui te ei saa hävitada kõik pallid enne kui nad jõuavad ekraani allosas, siis kaotad.

Lisamine 10 zuma Tasuta ►

(matemaatilised)

302049 korda mängitud !
1

Selles mängus on olemas rida pallid numbritega nende kohta. Teil on võimalik tulistada kuulid, et lisada uusi kuulid, et eelarvereale. Kui teil tulistada pallid ja kuulid kõrval lisada kuni 10, need pallid on hävitatud. Te saate ka hävitada grupp sama nummerdatud pallid ainult ühe kuuliga. Kui te hävitada kõik pallid saab edasi järgmisele tasemele. Kui pallid jõuavad auk, siis sa kaotad mängu. Mõnikord on olemas münte, mis ilmuvad ekraanile, siis saad tulistada münte saada värvides pallid sorted mõnda aega, on see palju lihtsam. Kasuta hiirt, et kontrollida suunas Määrata ja klõpsake tulistada. Võite vajutada ka ruumi riba vahetustehingu vahel palli tulistada ja järgmise kuuliga tulistada.