Tasuta Mängud

Top mängud

10 mängud enim mängitud

Kõige mängitakse mänge internetis

Parimad Mängud Internetis, mis on kõige mängitud mängud luua Top Mängud net. See on pingerida parim mänge Internetis, mänge, mis on mänginud mitu korda. Meie veebileht võrk on olemas kogu maailmas ja ta on tuhandeid külastajaid ja osalejate iga päev, nii et me loome top õigete andmetega. Siin on kõige populaarsem sisu ja need, et rohkem inimesi on arvutisse installitud, sest meie sisu on vabad ja sobivad kõigile Windowsi operatsioonisüsteemi arvutitele, mis on tegelikult enim levinud. Osale see järjekohal oma mänge ja teie häält, nii reiting ja jagamine mängud sotsiaalseid võrgustikke.

Parimad mängud

Kõige mängis mängu Internetis on:

Pärast!
Hinda!
Jaga!
Delicious
Traditsiooniline solitaire Tasuta ►

(Solitaire)

282203 korda mängitud !
3

See tasuta online mäng toob traditsiooniline solitaire arvutiga.Ühe mängija mäng. Teil on mitu korstnad kaartide pealpool kaart näinud. Sul on panna kaarte top neli vaiad, mis sobib ka tekil. Sul on alustada ühe ja töö kuni kasvavas järjekorras numbrid on kaartide väärtus, lõpetada koos kaardi kuningas.Mängu eesmärgiks on panna kõik kaardid mängu vaiade peal. Kui teil otsa kaardid ekraanil sa võidad mängu. Ja et teil on lõbus sa lihtsalt natuke.

5 pallid joont Tasuta ►

(Mullid)

503052 korda mängitud !
6

Selles mängus on kuulid eri värvi, ja teie olete liikuda pallid, nii et 5 või rohkem pallid on sama värvi on seotud sirgjoone, et pallid on hävitatud. Jooned võivad olla horisontaalsed, vertikaal-või diagonaalselt. Pärast iga liikuda, uued pallid on moodustatud. te kaotate mängu kui kogu laevas on täidetud pallid.

Solitaire Tasuta ►

(Solitaire)

82386 korda mängitud !
3

See tasuta online mäng solitaire toob elu tagasi arvutisse. Tappa neid aegu surnud, võta Solitaire mängu ja meelelahutust. Sul on panna kaarte järjekorras. Sa pead alustama ässa, siis kaks, kolm ja nii edasi. Pane kõik numbrid järjekorras ja lõpeb arvud kaardipakk.Mängu kirjadega numbritega. Kaardid on juba palju ja on vaja minna kõrvaldades kaarte vaatama minna kaardid, mida vaja.Solitaire kaardimäng mängida üksi arvuti üle interneti.

Pallid värvid Tasuta ►

(Jõulud)

1236333 korda mängitud !
5

Jõulud mäng kus sa pead hävitamagrupi pallid on sama värvijõulupuu on samasugused. Mida suurem on grupp, seda rohkem punkte sa skoor selle hävitamine, kui sa saad piisavalt punkte, mida kulutada järgmisele tasandile. Sa pead eemaldama kuulide grupp, millel on sama värvi ja seega võttes pallid kukkuda. Eesmärk on püüda kõrvaldada kõik pallid, mis on teie ekraanil liikuda edasi järgmisele tasandile. Proovige, et rühmad on nii suur kui võimalik teenida rohkem punkte iga liigutust.

Sirpjas solitaire Tasuta ►

(Solitaire)

28641 korda mängitud !
5

Selles tasuta internetis mängu tutvustame erinevaid tüüp Solitaire. Keskosas juhatuse tuleks panna masti kaarti kasvavas ja kahanevas kui mõnes teises. Aga servades võib korstnat kaartide samast mastist tõusvas kui ka langevas, saada kaarte vajate keskne künkad. Selle lihtsa Solitaire veedate aega lõbus, need ajad, kui sa ei tea täpselt, mida teha.

Süttib jõulupuu Tasuta ►

(Jõulud)

17743 korda mängitud !
5

Tasuta internetis lõbus mäng luure ja oskusi, kus sa pead pöörata tükki kaabel ja ühendused sibulad lõpetada vooluringi nii, et kõik lambid põlevad korraga. Võite mängida, kui sa tahad saada kõige rohkem punkte, võite registreerida lõpus oma mängu.

Leia linna Tasuta ►

(Geograafia)

120615 korda mängitud !
6

Kui palju sa tead maailm geograafia? Sel huvitav mäng ei suuda tõestada oma oskusi geograafiat. Teil tuleb vastata katsetavad eelnevalt tasandil. Teil tuleb leida linna, et mäng ütleb teile. London, Zagreb, või Kampala Uganda ... mäng annab sulle punkte sõltuvalt sellest, kui lähedal te näha kaardil. On lõbus mängu partiidest õppida geograafiat.

Mõistatus Tom ja Jerry: kass versus hiir Tasuta ►

(Tom ja Jerry)

56422 korda mängitud !
6

Selles mängus sa pead tegema mõistatuse Tom ja Jerry. Et seda teha, kliki tükk hiire vasakut nuppu, et valida tükk ja liiguta hiirt, et liikuda tükk. Reguleerimine on automaatne, kui te kohandada ühelt teisele. Sa pead tegema kõik tükid sobivad omavahel, et saada tagasi, et näha tervikpilti. Mõistatus on piltmultifilmide seeria Tom ja Jerry. Pildilkass Tom on umbes lüüahiir Jerry kühveldada. Hiir pääseb oma hiire auk seina maja.

Simpsonid torn Tasuta ►

(Simpsonid)

132786 korda mängitud !
5

Sel sõltuvust mängu Simpsonid. Sa pead klõpsama hiirega pildi, millel on mis on tema kõrval teine samasugune pilt klõpsatud. Kui olete klõpsanud, siis langeb teine pilt või torni läheb alla. Lõppeesmärk on jääda ilma pilt.