Tasuta Mängud

Joonistus Inglid

Mängu värvimisraamat

Joonistus inglid

Joonistus Inglid Hinnang: 4/10

Joonistus inglid mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles mängus pead aitama Alice teha kõige ilusama ingli linnas. Selleks peate klikkima hiirega värvi ja pärast kliki objekti, mida soovite teha seda värvi. Kui lõpetasite värvimine pilti, siis prinditakse foto.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 18704 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 944 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 18704 korda
Joonistus Inglid

tüdruku mängu, akvarelle, markerid ja värvipliiatsid,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Joonistus Inglid oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Värvimisraamat flash mäng nimega Joonistus Inglid. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Joonistus Inglid ja see on seotud Värvimisraamat. Meie uus mäng Joonistus Inglid on üks parimaid mänge Värvimisraamat leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Joonistus Inglid et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Joonistus Inglid
TAGASI

Värvimisraamat enim mängitud mängud

Värvid Puu-ja Köögiviljad Tasuta ►

Värvid puu-ja köögiviljad

5
5 / 10 - 10230 häält
Mängitud
104060
korda

Naudi värvimine selles seerias puu-ja köögivilju. Sest käsku värvi hiir ja pärast kliki elemendid, mida soovite värvi seda värvi.

Värvimine Pilt Avatar Tasuta ►

Värvimine pilt avatar

4
4 / 10 - 1454 häält
Mängitud
23567
korda

Selles mängus sa pead värvi see pilt, kus saab näha peategelaste filmi Avatar, Jake ja Neytiri. Selles mängus sa pead värvi see pilt, kus saab näha peategelasteks Avatar (James Cameron film). Et seda teha, kliki värvi hiire ja maalida element selle värvi, klõpsates üksust. Võite olla loominguline, kasutades värve, aga sa tead, et enamik keha välismaalaste see film on sinine. Inimesed jõuavad raske planeeti asustavad rassi, mis tahab hoida oma keskkonda, põhjustades võitleb vahel ...

Värvimine printsess Tasuta ►

Värvimine printsess

4
4 / 10 - 1302 häält
Mängitud
22503
korda

Printsess lossi läheb jalutama, aga onmaailm ilma värvi, pead värvi see pilt mustvalgena on päris kuningriik ja selle aiad. Selles mängus, soovitameväljakutse, kus sa pead värvi kujutisprintsess, kui välja jalutama lossi aiad. Värvi pilt, siis klõpsa hiirevärvipalett leitud vasakul pool ekraani, valige objekt, mida soovite värvi, hiireklõpsuga. Nice maastik, mis vajab teie abi, et kõik oma värvi.