Tasuta Mängud

Tetris

Mängida tetris mängud

Tetris Mängud

Tetris mänge nii, et sul võib olla lõbus iga päev meie kodulehel, ilma installida või allalaadimiseks midagi. Sinu online vaba aja veetmise ja meelelahutuse valdkonnas.

Tetris mängud

Pärast!
Hinda!
Jaga!
Delicious
Soovitatud tetris mäng

Tetris Jaapani Regioonide

 tetris jaapani regioonide mäng Tasuta ►

Tetris on Jaapani piirkondade Liidu klassikaline tetrise mäng ja oma teadmisi geograafia Jaapanis. Võite nihutada piirkondades nooleklahve ja keerake neid tühikut. Sul on 3 raskusastet.

Tetris tasuta mängud mängida tasuta eesti tetris tasuta flash mänge mängida uusimaid mänge iga päev

Tasuta tetris mängud

Uus tetris

Tetris

Mängi tasuta Online Mängud eesti. Mängi tasuta online Tetris. Tetris on mäng, kus geomeetriline tükki ülaosas ekraani. Tükid langevad alla read tegid. Eesmärk on, et see sobiks kõik tükid võimalik ekraani allosas. Keera tükki, kui nad jäävad sinna panna positsiooni üle huvitatud. Sa pead tegema rida sakke allosas. Kui täidad järjest ilma lüngad sakke, terve rida kaob. Et mängida flash mängud võrgus Tetris Hispaania. Sa pead tegema, on selge ekraan nii kaua kui võimalik võita. Vastupidav tühja ekraani nii kaua kui võimalik, et võita mäng.

tetris Mängud mis on tõesti naljakas mängida tasuta tetris flash mängud. See kategooria on seotud see on puzzle mäng, kus kiibid on sobivad ebakorrapärase kujuga. mäng on populaarne kogu maailmas, on saadaval kõigile mängukonsoolide ja personaalarvutite operatsioonisüsteemide, samuti multimeedia seadmeid nagu graafikavidinate kalkulaatorid, mobiiltelefonid, kaasaskantav meedia mängija ja pihuarvutid. kas auhinna parima mängu kogu aeg.tetris tükki on ebakorrapärase kujuga kutsutakse polüomino. geomeetrilisi kujundeid langeda ja teil on paigutada igale endale sobival ajal, nii et ei ole lünki sakke. seiske nii kaua kui võimalik. mida kauem sa mängid, seda raskem saab mängu kiibid langeb rohkem kiirust. mäng loodud nõukogude liidus, mis on muutunud väga populaarseks kogu riigis.. Siit leiad tetris tasuta mänge mängida eesti ilma installida või midagi laadida arvutisse, meie sisu on 100% usaldusväärne. Uus tetris mängud, mida ajakohastatakse iga päev ja parimaid mänge lastele. tetris päev tasuta ja videomängud, mida saab kasutada arvuti ja jagada neid oma sõprade ja kontaktide sotsiaalsete võrgustike nagu Facebook, Twitter ja Google Plus.