Tasuta Mängud

Terhakka Pallid

Mängu tennis

Terhakka pallid

Terhakka Pallid Hinnang: 6/10

Terhakka pallid mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Cool tennis mäng. Liigutage reket vasakule ja paremale hiire nii, et pallid põrgatama seda ja murda tellised ülaosas ekraani. Sa pead olema kiire! Juhib tennisereket ja palli teha teda hävitada kõik kvartali kaugusel ekraanil. Liigutage reket hiirega vasakult paremale ja kulgeb palli purkides. Tee pall tabas värviline plokid ülaosas ekraani kaduma. Mängu eesmärk on hävitada kõik plokid ülaosas. Too pall tagasi ja edasi ja testi oma kontrolli mitte jätta midagi ekraanil. Versioon klassikaline mäng võtab palli üle ekraani. Pane oma oskused proovile tennisereket ja täpselt kontrollida.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 36391 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 2328 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 36391 korda
Terhakka Pallid

Tennisemängu ja Maila käitlemise. Tennis liikuda reket paremale ja vasakule hiirega palli ja murda tellised ülaosas ekraani. Sa pead olema kiire! Eesmärgiks on täiesti tühi ekraani ülaservas. Te olete tenniseväljak ja sa pead mängima uus versioon sport. Sport, mida saab mängida üksi või paarikaupa. Rohuväli või liiva, mis on suured tähed maailmas ja miljoneid järgijaid. Selles mängus sa pead tegema põrgatama palli aeg hävitada värvilise tellised.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Terhakka Pallid oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Tennis flash mäng nimega Terhakka Pallid. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Terhakka Pallid ja see on seotud Tennis. Meie uus mäng Terhakka Pallid on üks parimaid mänge Tennis leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Terhakka Pallid et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Terhakka Pallid
TAGASI

Tennis enim mängitud mängud

Maila ja tennis Tasuta ►

Maila ja tennis

6
6 / 10 - 7280 häält
Mängitud
60798
korda

Tennis konkurentsi. Mis hiir arvuti suudab tennisereketit mängida eest arvuti. Mäng on väga reaalne, mõju pall on hämmastav. Teile meeldib.

Konkurents rohujahu Tasuta ►

Konkurents rohujahu

6
6 / 10 - 1478 häält
Mängitud
22616
korda

Konkurents tennise vastu arvuti. Mängi murukattega valdkonnas, ning võib anda rohkem kiirust palli kui tabanud rohkem jõudu. But beware, arvuti saab saata pall taas veelgi kiirust.

Konkurents Tennis Tasuta ►

Konkurents tennis

4
4 / 10 - 352 häält
Mängitud
12176
korda

Mängi kuni kolm põnev mängud tennise vastu parimaid mängijaid maailmas. Kas sa saad kõik äss kuni algusse? Siis sa saamiseks lõplik ja saada algusse äss! Juhised: eesmärk seda mängu on saada kõik äss on ülemises seisukohti. Klõpsa kaardile käivitada palli ning jätta selle tenniseväljak. Sul võib eemaldada kaardid, kui teil on suurem kaart Sama veeru avatud. Sul on kilekott neli teenindusaega kus saab salvestada kaarte. Selleks, et tuua tagasi kaart koti, peate tühjendada terve ...