Tasuta Mängud

Simulator tennis

Mängu tennis

Simulator tennis

Simulator tennis Hinnang: 4/10

Simulator tennis mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Suurepärane 3D simulaator kus sa oled tennisist väga realistlik liikumine turniiri väga meisterlik. Juhtida oma võitleja, mis võib olla Roger Federer on hea toidukorra või tagastades pall lendas. Väga hea sport simulaator kus sa saad mängida nagu sa mängid päris tennis. Väga sarnane Wii tennis esteetiline konsooli. Liiguta oma mängija ümber kohus tagasi palli ja teenida rohkem punkte. Väga reaalne liikumise ja saavutatud mõju kohta tennis, nagu sa oled õigel teel.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 5722 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 12 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 5722 korda
Simulator tennis

Tennis lovers oluline tennisemäng.Sport simulatsiooni mäng, kus sa mängid erinevaid turniire sport. Võite olla mängija võtmise või vastuvõtva. Sa pead olema kiire klaviatuuri klahvidega liikuda oma iseloomu, et palli. Kasuta tühikuklahvi lüüa pall reket. Hinnavahe üle ekraani, nii et pall tüvi ja jäta mäng. Kohtunik ei jätaks ühtegi. Muidugi sa kulutad lõbus aeg seda väga reaalne tegevus.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Simulator tennis oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Tennis flash mäng nimega Simulator tennis. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Simulator tennis ja see on seotud Tennis. Meie uus mäng Simulator tennis on üks parimaid mänge Tennis leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Simulator tennis et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Simulator tennis
TAGASI

Tennis enim mängitud mängud

Maila ja tennis Tasuta ►

Maila ja tennis

6
6 / 10 - 7280 häält
Mängitud
60801
korda

Tennis konkurentsi. Mis hiir arvuti suudab tennisereketit mängida eest arvuti. Mäng on väga reaalne, mõju pall on hämmastav. Teile meeldib.

Terhakka Pallid Tasuta ►

Terhakka pallid

6
6 / 10 - 2328 häält
Mängitud
36393
korda

Cool tennis mäng. Liigutage reket vasakule ja paremale hiire nii, et pallid põrgatama seda ja murda tellised ülaosas ekraani. Sa pead olema kiire! Juhib tennisereket ja palli teha teda hävitada kõik kvartali kaugusel ekraanil. Liigutage reket hiirega vasakult paremale ja kulgeb palli purkides. Tee pall tabas värviline plokid ülaosas ekraani kaduma. Mängu eesmärk on hävitada kõik plokid ülaosas. Too pall tagasi ja edasi ja testi oma kontrolli mitte jätta midagi ekraanil. Versioon kla ...

Konkurents rohujahu Tasuta ►

Konkurents rohujahu

6
6 / 10 - 1478 häält
Mängitud
22619
korda

Konkurents tennise vastu arvuti. Mängi murukattega valdkonnas, ning võib anda rohkem kiirust palli kui tabanud rohkem jõudu. But beware, arvuti saab saata pall taas veelgi kiirust.