Tasuta Mängud

Punane Savi Tennis

Mängu tennis

Punane savi tennis

Punane Savi Tennis Hinnang: 5/10

Punane savi tennis mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles tasuta internetis mängu saab mängida tennist kui professionaalne tennisist, on punane savi kohtusse. Kasuta nooleklahve liikumise ja tühiku lüüa.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 8073 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 74 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 8073 korda
Punane Savi Tennis

professionaalne tennis, punane savi tennis, tennis punane savi kohus, tennis komplekti, tennis mäng,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Punane Savi Tennis oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Tennis flash mäng nimega Punane Savi Tennis. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Punane Savi Tennis ja see on seotud Tennis. Meie uus mäng Punane Savi Tennis on üks parimaid mänge Tennis leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Punane Savi Tennis et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Punane Savi Tennis
TAGASI

Tennis enim mängitud mängud

Maila ja tennis Tasuta ►

Maila ja tennis

6
6 / 10 - 7280 häält
Mängitud
60798
korda

Tennis konkurentsi. Mis hiir arvuti suudab tennisereketit mängida eest arvuti. Mäng on väga reaalne, mõju pall on hämmastav. Teile meeldib.

Terhakka Pallid Tasuta ►

Terhakka pallid

6
6 / 10 - 2328 häält
Mängitud
36391
korda

Cool tennis mäng. Liigutage reket vasakule ja paremale hiire nii, et pallid põrgatama seda ja murda tellised ülaosas ekraani. Sa pead olema kiire! Juhib tennisereket ja palli teha teda hävitada kõik kvartali kaugusel ekraanil. Liigutage reket hiirega vasakult paremale ja kulgeb palli purkides. Tee pall tabas värviline plokid ülaosas ekraani kaduma. Mängu eesmärk on hävitada kõik plokid ülaosas. Too pall tagasi ja edasi ja testi oma kontrolli mitte jätta midagi ekraanil. Versioon kla ...

Konkurents rohujahu Tasuta ►

Konkurents rohujahu

6
6 / 10 - 1478 häält
Mängitud
22616
korda

Konkurents tennise vastu arvuti. Mängi murukattega valdkonnas, ning võib anda rohkem kiirust palli kui tabanud rohkem jõudu. But beware, arvuti saab saata pall taas veelgi kiirust.