Tasuta Mängud

Konkurents Tennis

Mängu tennis

Konkurents tennis

Konkurents Tennis Hinnang: 4/10

Konkurents tennis mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Mängi kuni kolm põnev mängud tennise vastu parimaid mängijaid maailmas. Kas sa saad kõik äss kuni algusse? Siis sa saamiseks lõplik ja saada algusse äss! Juhised: eesmärk seda mängu on saada kõik äss on ülemises seisukohti. Klõpsa kaardile käivitada palli ning jätta selle tenniseväljak. Sul võib eemaldada kaardid, kui teil on suurem kaart Sama veeru avatud. Sul on kilekott neli teenindusaega kus saab salvestada kaarte. Selleks, et tuua tagasi kaart koti, peate tühjendada terve veeru.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 12176 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 352 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 12176 korda
Konkurents Tennis

konkurentsi tennis, tennis, kuulid, kaardid,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Konkurents Tennis oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Tennis flash mäng nimega Konkurents Tennis. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Konkurents Tennis ja see on seotud Tennis. Meie uus mäng Konkurents Tennis on üks parimaid mänge Tennis leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Konkurents Tennis et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Konkurents Tennis
TAGASI

Tennis enim mängitud mängud

Maila ja tennis Tasuta ►

Maila ja tennis

6
6 / 10 - 7280 häält
Mängitud
60798
korda

Tennis konkurentsi. Mis hiir arvuti suudab tennisereketit mängida eest arvuti. Mäng on väga reaalne, mõju pall on hämmastav. Teile meeldib.

Terhakka Pallid Tasuta ►

Terhakka pallid

6
6 / 10 - 2328 häält
Mängitud
36391
korda

Cool tennis mäng. Liigutage reket vasakule ja paremale hiire nii, et pallid põrgatama seda ja murda tellised ülaosas ekraani. Sa pead olema kiire! Juhib tennisereket ja palli teha teda hävitada kõik kvartali kaugusel ekraanil. Liigutage reket hiirega vasakult paremale ja kulgeb palli purkides. Tee pall tabas värviline plokid ülaosas ekraani kaduma. Mängu eesmärk on hävitada kõik plokid ülaosas. Too pall tagasi ja edasi ja testi oma kontrolli mitte jätta midagi ekraanil. Versioon kla ...

Konkurents rohujahu Tasuta ►

Konkurents rohujahu

6
6 / 10 - 1478 häält
Mängitud
22616
korda

Konkurents tennise vastu arvuti. Mängi murukattega valdkonnas, ning võib anda rohkem kiirust palli kui tabanud rohkem jõudu. But beware, arvuti saab saata pall taas veelgi kiirust.