Tasuta Mängud

Talu

Mängida talu mängud

Talu Mängud

Talu mänge nii, et sul võib olla lõbus iga päev meie kodulehel, ilma installida või allalaadimiseks midagi. Sinu online vaba aja veetmise ja meelelahutuse valdkonnas.

Talu mängud

Pärast!
Hinda!
Jaga!
Delicious
Soovitatud talu mäng

Seiklused Talu

 seiklused talu mäng Tasuta ►

Selles mängus oled talu ja olete püüda münte, vältides rünnakute ja rottidel. Samuti, kui soovid vältida rottide rünnak, siis pead tapma rottidel. Kasuta nooleklahve kõrvaletõrjumine ja sa impulsi kirja W tulistada.

Talu tasuta mängud mängida tasuta eesti talu tasuta flash mänge mängida uusimaid mänge iga päev

Tasuta talu mängud

Uus talu

Talu

Mängi tasuta Online Mängud eesti. Loomade talu mängud. Mängud põllumajanduses. Põllumajandustootjate ja naiste mängud, kus sa pead tema eest hoolitseda loomad. Põllumajandustootjad mängud, kus sa pead harima, taimi istutada ja koguda toitu. Sa pead hoidma karja, ait, toota toitu ja muid sellega seotud toiminguid. Hoolitse oma aeda ja muuta taimi kasvatada, neid kaitsta lindude ja närilised. Sööda põllumajandusloomad, lemmikloomad neil olla produktiivne. Talud simulaatorite kus sa pead tegema seda tööd talu. Tekitab tootmine Teravilja, taimi ja toitu. Sõidu traktorid põllule istutamine ja koristamise toitu.

talu Mängud mis on tõesti naljakas mängida tasuta talu flash mängud. See kategooria on seotud loomakasvatus mängud. mängud põllumajanduses. põllumajandustootjad mängud. teil on hoolitseda loomade pen nagu kanad, hobused või lehmad. hoolitsev karja. lüpsi piima, lammaste pügamine ja nuumata loomade liha. talu on äri, kus sa pead tegema laadi toota toitu ja tooraine inimestega. istutamise taimed ja nende eest hoolitsemiseks koguda toitu. hoolitse kodustatud loomade farm koguda kasu. sa pead hoidma talu tööd. põllumajandus kui meelelahutuse vormi. mängud, kus põllumajandustootjad on hoida oma talu töötab ja toidu tootmise, loomade ja kaupadega.. Siit leiad talu tasuta mänge mängida eesti ilma installida või midagi laadida arvutisse, meie sisu on 100% usaldusväärne. Uus talu mängud, mida ajakohastatakse iga päev ja parimaid mänge lastele. talu päev tasuta ja videomängud, mida saab kasutada arvuti ja jagada neid oma sõprade ja kontaktide sotsiaalsete võrgustike nagu Facebook, Twitter ja Google Plus.