Tasuta Mängud

Superman Säästab Linn

Mängu Superman

Superman Säästab Linn

Superman Säästab Linn Hinnang: 3/10

Superman Säästab Linn mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles tasuta internetis mäng, iga päev planeedil on saanud uudis, et meteoriidid ei kavatse lüüa Metropol! Sinu ülesanne on aidata Superman prauhti meteoriidid enne kui nad tabanud maapinnast. Iga vastamata meteoor, oht bar tõuseb. Olge ettevaatlik, mõned meteoriidid on valmistatud Krüptoniit ja saab hävitada oma soojuse nägemus.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 18728 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 3.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hinnang põhineb 548 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 18728 korda
Superman Säästab Linn

Superman Säästab Linn, Metropol,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Superman Säästab Linn oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Superman flash mäng nimega Superman Säästab Linn. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Superman Säästab Linn ja see on seotud Superman. Meie uus mäng Superman Säästab Linn on üks parimaid mänge Superman leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Superman Säästab Linn et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Superman Säästab Linn
TAGASI

Superman Enim mängitud mängud

Superman Sõidab Tasuta ►

Superman Sõidab

5
5 / 10 - 4490 häält
Mängitud
66919
korda

Selles mängus oled Superman ja sa oled sõidab. Sinu vaenlased on purunenud klaasi. Sest, sa clik ja hoidke hiire vasakut nuppu ei lähe alla.

Pusle Super Kangelased Tasuta ►

Pusle Super Kangelased

5
5 / 10 - 7728 häält
Mängitud
58470
korda

Selles mängus sa pead tegema mosaiikpildi mõned super kangelased. Sest, kui klõpsate vasakul hiire valida tükis või kontserni tükki ja liigutad hiirt, et liikuda tükk või kontserni tükki. Kohandada on automaatne, kui te kohandada ühes tükis teise tükis või erinevaid asju.

Kaks Super Kangelased Üks Tasuta ►

Kaks Super Kangelased Üks

4
4 / 10 - 1286 häält
Mängitud
45923
korda

Selles mängus pead valima täiuslik riided teie kaks lemmik super kangelased. Et luua täiuslik riided, sa pead omakorda üks rulett valida head ja te lõpetate rulett, kui sul on head, mida soovite. Pärast on teil pöörduda teiste rulett valida ülikond ja siis peatus teiste rulett, kui sul on ülikond, mida soovite. Peatada rulett, siis ikooni \"stopp\" hiirega. Mõned neist super kangelased on: Batman, Superman, Spiderman, Kapten Ameerika, Super Mario Bros, Popeye, uskumatu ja muud rohkem.