Tasuta Mängud

Rong Superman

Mängu Superman

Rong Superman

Rong Superman Hinnang: 3/10

Rong Superman mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Meie kangelane, Superman, on leida rohkem ja rohkem vaenlasi ja iga kord on raskem võita. Seetõttu Superman vajab palju koolitust teha. Aita tal parandada selles Super kangelane koolitusakadeemia.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 26004 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 3.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hinnang põhineb 750 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 26004 korda
Rong Superman

Superman, koolitus, võitlus,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Rong Superman oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Superman flash mäng nimega Rong Superman. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Rong Superman ja see on seotud Superman. Meie uus mäng Rong Superman on üks parimaid mänge Superman leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Rong Superman et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Rong Superman
TAGASI

Superman Enim mängitud mängud

Superman Sõidab Tasuta ►

Superman Sõidab

5
5 / 10 - 4490 häält
Mängitud
67233
korda

Selles mängus oled Superman ja sa oled sõidab. Sinu vaenlased on purunenud klaasi. Sest, sa clik ja hoidke hiire vasakut nuppu ei lähe alla.

Pusle Super Kangelased Tasuta ►

Pusle Super Kangelased

5
5 / 10 - 7728 häält
Mängitud
58791
korda

Selles mängus sa pead tegema mosaiikpildi mõned super kangelased. Sest, kui klõpsate vasakul hiire valida tükis või kontserni tükki ja liigutad hiirt, et liikuda tükk või kontserni tükki. Kohandada on automaatne, kui te kohandada ühes tükis teise tükis või erinevaid asju.

Kaks Super Kangelased Üks Tasuta ►

Kaks Super Kangelased Üks

4
4 / 10 - 1286 häält
Mängitud
46217
korda

Selles mängus pead valima täiuslik riided teie kaks lemmik super kangelased. Et luua täiuslik riided, sa pead omakorda üks rulett valida head ja te lõpetate rulett, kui sul on head, mida soovite. Pärast on teil pöörduda teiste rulett valida ülikond ja siis peatus teiste rulett, kui sul on ülikond, mida soovite. Peatada rulett, siis ikooni \"stopp\" hiirega. Mõned neist super kangelased on: Batman, Superman, Spiderman, Kapten Ameerika, Super Mario Bros, Popeye, uskumatu ja muud rohkem.