Tasuta Mängud

Pusle Super Kangelased

Mängu Superman

Pusle Super Kangelased

Pusle Super Kangelased Hinnang: 5/10

Pusle Super Kangelased mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles mängus sa pead tegema mosaiikpildi mõned super kangelased. Sest, kui klõpsate vasakul hiire valida tükis või kontserni tükki ja liigutad hiirt, et liikuda tükk või kontserni tükki. Kohandada on automaatne, kui te kohandada ühes tükis teise tükis või erinevaid asju.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 58791 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 7728 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 58791 korda
Pusle Super Kangelased

Batman, Superman, roheline paharet,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Pusle Super Kangelased oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Superman flash mäng nimega Pusle Super Kangelased. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Pusle Super Kangelased ja see on seotud Superman. Meie uus mäng Pusle Super Kangelased on üks parimaid mänge Superman leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Pusle Super Kangelased et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Pusle Super Kangelased
TAGASI

Superman Enim mängitud mängud

Superman Sõidab Tasuta ►

Superman Sõidab

5
5 / 10 - 4490 häält
Mängitud
67233
korda

Selles mängus oled Superman ja sa oled sõidab. Sinu vaenlased on purunenud klaasi. Sest, sa clik ja hoidke hiire vasakut nuppu ei lähe alla.

Kaks Super Kangelased Üks Tasuta ►

Kaks Super Kangelased Üks

4
4 / 10 - 1286 häält
Mängitud
46217
korda

Selles mängus pead valima täiuslik riided teie kaks lemmik super kangelased. Et luua täiuslik riided, sa pead omakorda üks rulett valida head ja te lõpetate rulett, kui sul on head, mida soovite. Pärast on teil pöörduda teiste rulett valida ülikond ja siis peatus teiste rulett, kui sul on ülikond, mida soovite. Peatada rulett, siis ikooni \"stopp\" hiirega. Mõned neist super kangelased on: Batman, Superman, Spiderman, Kapten Ameerika, Super Mario Bros, Popeye, uskumatu ja muud rohkem.

Pusle on Superman Tasuta ►

Pusle on Superman

5
5 / 10 - 3366 häält
Mängitud
37294
korda

Selles mängus sa pead tegema mosaiikpildi ja Superman. Sest, klõpsake nupu valimiseks ja vasaku nupuga hiir ja liikuda tükis hiire liikumist. Kohandada tuleb kohe, kui te kohandada ühes tükis teise.