Tasuta Mängud

Sudoku

Mängida sudoku mängud

Sudoku Mängud

Sudoku mänge nii, et sul võib olla lõbus iga päev meie kodulehel, ilma installida või allalaadimiseks midagi. Sinu online vaba aja veetmise ja meelelahutuse valdkonnas.

Sudoku mängud

Pärast!
Hinda!
Jaga!
Delicious
Soovitatud sudoku mäng

SudokuToon

 sudokutoon mäng Tasuta ►

Mängi seda Pildisarja versioonis sudoku miljonite juhuslikult sudokus, funny graphics, 3 raskusi ja 2 mängu transpordiliikide (Lõdvestu ja-aja tormamise)! juhiseid: Täida mõistatus, mis koosneb 9 × 9 võrgukoodeksi nii iga rea, veeru või 3 × 3 lahter sisaldab numbreid 1-9. Et lisada "märkus" hoidke Tühikuklahv klikkides, kui kursor on ül ... Loe edasi

Sudoku tasuta mängud mängida tasuta eesti sudoku tasuta flash mänge mängida uusimaid mänge iga päev

Tasuta sudoku mängud

Uus sudoku

Sudoku

Mängi tasuta Online Mängud eesti. Tasuta sudoku online-mänge, on intellektuaalne tegevus ajaviide ja meelelahutus, mis on seotud matemaatika ja loogika, väga lõbus. Sudoku flash mänge Hispaania. Sellest sai väga kuulsaks, kui ajalehed hakkasid avaldama oma hobide osa. See on väga populaarne Jaapanis. Mängud Sudoku numbrid. Sudoku mängida matemaatilisi mänge. Eesmärk sudoku on täita üheksa üheksa võrguruutudes koos 81 ruutu. See omakorda on jaotatud ruudustik kolm kolmest. Igas neist juhtudest on vaja kasutada arve 1-9 põhinevad mõned numbrid ja paigutatud mõned rakud, mis toimivad toetust. Tee online sudoku. On versioonid sõltuvalt võrkude tuleb täita, mitte üheksa, võib olla viis grillid. Hyper sudoku sealhulgas täiendavad interjööri kattuvad omavahel.

sudoku Mängud mis on tõesti naljakas mängida tasuta sudoku flash mängud. See kategooria on seotud numbrid paigutatud horisontaalne või vertikaalne rida.numbrid 1-9 tuleb minna iga rea või veeru, kuid ei saa korrata, iga number ilmub ainult üks kord. sa võid kasutada tähed, numbrid, sümbolid või midagi muud, kuid alati tavaline pistmist numbrid. need matemaatilisi mõistatusi on tuntud juba pikka aega, kuid on muutunud väga populaarseks viimastel aastatel. on versioonid elektrooniline sudoku. nimi tähendab number üks, et ei saa korrata kuidagi või mängida sama grill. samuti võite helistada puzzle. nad võivad olla lihtne või keeruline. raskusaste on antud tehnikat vaja, et jõuda lahenduseni. kuidas lahendada sudoku?. Siit leiad sudoku tasuta mänge mängida eesti ilma installida või midagi laadida arvutisse, meie sisu on 100% usaldusväärne. Uus sudoku mängud, mida ajakohastatakse iga päev ja parimaid mänge lastele. sudoku päev tasuta ja videomängud, mida saab kasutada arvuti ja jagada neid oma sõprade ja kontaktide sotsiaalsete võrgustike nagu Facebook, Twitter ja Google Plus.