Tasuta Mängud

Strateegiline Pääste

Mängu strateegia

Strateegiline pääste

Strateegiline Pääste Hinnang: 7/10

Strateegiline pääste mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

See tasuta online mängu nimetatakse Shadez 3: Kuu kaevurit. See on jätkuks Shadez 2: võitlus maa. Ühendades tempokas strateegilise gameplay ja uimastamist graafika kõigi Shadez mängud, selles järge paneb sind käsu tool palgasõdurite jõud eest võitlevad vaenlase, päästes kaevurid ja palju muud!Lahing ekraan on, kus sa võitled ja võita oma vaenlane (loodetavasti). Iga ekraan on veidi erinev, sõltuvalt praegune missioon. Tutvu kaart tihedalt alguses iga missioon. Sageli kuju maa saab teid aidata. Hills võib varjata oma üksuste vaenlase tule või takistustel võib raskendada oma väed edasi. Ole teadlik sellest, kuidas iga seade reageerib mäed, orud, jne.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 5264 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 8 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 5264 korda
Strateegiline Pääste

Mõtle oma upgrade valikuid hoolikalt. Vahel missioone saate kulutada upgrade punkte, mis te saada pärast iga edukas missioon, et täiustada oma üksused igasuguseid kasulikke võimalusi. Põhiülesanne uuendada ekraanil on kuus rida uuendusi, mis peavad olema lukustamata selleks.Number kõrval täht annab teada, mitu upgrade punkte teil on olemas. Võite undo midagi olete valinud ekraanil või täielikult taastada oma koht valikuid. Hover kursor üle iga elemendi üksikasju näha selle maksumust ja mõju - klõpsa kirje osta seda. Kui oled valmis, vajuta Valmis, et muudatused salvestada!

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Strateegiline Pääste oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Strateegia flash mäng nimega Strateegiline Pääste. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Strateegiline Pääste ja see on seotud Strateegia. Meie uus mäng Strateegiline Pääste on üks parimaid mänge Strateegia leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Strateegiline Pääste et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Strateegiline Pääste
TAGASI

Strateegia enim mängitud mängud

taotlust, et münte Aarre Tasuta ►

Taotlust, et münte aarre

5
5 / 10 - 3242 häält
Mängitud
36677
korda

Peida münte Teie treasure sinu pool ekraani ja püüdur miinid ka. Sul on vaja leida münte Aarre on vaenlane, enne kui vaenlane leida sinu. Kui leiate aare on vaenlane, siis on teil extra aega, kuid kui te üks tema lõkspüüniste, siis te kaotate muutub. Mängi mängu. Mäng on pärit Disney.co.uk Mängud.

Astrum riigikaitse Tasuta ►

Astrum riigikaitse

6
6 / 10 - 2614 häält
Mängitud
35668
korda

Astrum on planeedi, millel on kõrge kvaliteediklassi hoiuleandmist uraani, peamiste kaubanduspartneritega ressurss. Te peate kaitsma planeet rünnak! Esita oma hiire ja lõbus!

Lõhkeainet Kalliskivid Tasuta ►

Lõhkeainet kalliskivid

3
3 / 10 - 1518 häält
Mängitud
19258
korda

Selles sõltuvust mäng, sa pead hävitama kalliskivid, mis on sama värvi ja vältida, et kalliskivid eri värvi ei armunud. Sa liigud hiirega nihutada. Sa kaotad mängu, kui teil on purustatud kolm kalliskivid erinevate värvidega.