Tasuta Mängud

Ametiühingute keskaja vahetamise kaudu

Mängu strateegia

Ametiühingute keskaja vahetamise kaudu

Ametiühingute keskaja vahetamise kaudu Hinnang: 5/10

Ametiühingute keskaja vahetamise kaudu mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles mängus on esemed, mida kasutati keskajal, peame tie 3 või enamat elementi täiesti võrdne kuju ning taustavärvi. Need võivad olla horisontaalsed või vertikaalsed. Seotud elemente eemaldada ja need ilmuvad muud uusi elemente. Selleks peame muutma osa teiste kõrval see, hiirt liigutades.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 12283 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 442 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 12283 korda
Ametiühingute keskaja vahetamise kaudu

keskmine vanus, Gladiaatorite, mõõgad,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Ametiühingute keskaja vahetamise kaudu oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Strateegia flash mäng nimega Ametiühingute keskaja vahetamise kaudu. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Ametiühingute keskaja vahetamise kaudu ja see on seotud Strateegia. Meie uus mäng Ametiühingute keskaja vahetamise kaudu on üks parimaid mänge Strateegia leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Ametiühingute keskaja vahetamise kaudu et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Ametiühingute keskaja vahetamise kaudu
TAGASI

Strateegia enim mängitud mängud

taotlust, et münte Aarre Tasuta ►

Taotlust, et münte aarre

5
5 / 10 - 3242 häält
Mängitud
36876
korda

Peida münte Teie treasure sinu pool ekraani ja püüdur miinid ka. Sul on vaja leida münte Aarre on vaenlane, enne kui vaenlane leida sinu. Kui leiate aare on vaenlane, siis on teil extra aega, kuid kui te üks tema lõkspüüniste, siis te kaotate muutub. Mängi mängu. Mäng on pärit Disney.co.uk Mängud.

Astrum riigikaitse Tasuta ►

Astrum riigikaitse

6
6 / 10 - 2614 häält
Mängitud
35855
korda

Astrum on planeedi, millel on kõrge kvaliteediklassi hoiuleandmist uraani, peamiste kaubanduspartneritega ressurss. Te peate kaitsma planeet rünnak! Esita oma hiire ja lõbus!

Lõhkeainet Kalliskivid Tasuta ►

Lõhkeainet kalliskivid

3
3 / 10 - 1518 häält
Mängitud
19428
korda

Selles sõltuvust mäng, sa pead hävitama kalliskivid, mis on sama värvi ja vältida, et kalliskivid eri värvi ei armunud. Sa liigud hiirega nihutada. Sa kaotad mängu, kui teil on purustatud kolm kalliskivid erinevate värvidega.