Tasuta Mängud

Varastamine nagu varas

Mängu seiklus

Varastamine nagu varas

Varastamine nagu varas Hinnang: 8/10

Varastamine nagu varas mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Kas sõbranna, kes tahab kalleid asju. Abielluda teil osta ehteid, autod ja kallid esemed. Vajad raha meil ei ole, nii et sa pead varastama, et saada raha. Sa pead varastama kogu linna. Logi sisse majade ja koguda raha tänaval. Sa pead dodge politsei, mis jälgib ohutust linna. Põgeneda politsei auto järgmises osas jätkuvalt varastada. On iga ekraani osta, mida teie sõbranna palub sul temaga abielluda lõpus mängu.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 5300 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 8.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hinnang põhineb 8 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 5300 korda
Varastamine nagu varas

Pead olema äri varastada varas ülelinnaline. Majad on suletud, kuid võite avada uksi teha väärisesemed sees. Kõndida otsin raha ja ehteid saada. Politseinikud patrullivad tänavatel otsivad varastada. Sa pead olema kiire ja salakaval, et agendid ei saa püütud. Kui olete rüüstati naabrivalve, võtke auto minema järgmise ala. Lõpus iga ekraani juurdepääsu ostupiirkond minema saada asju, mida su sõbranna tahab olla, nagu luksusautod või ehteid.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Varastamine nagu varas oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Seiklus flash mäng nimega Varastamine nagu varas. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Varastamine nagu varas ja see on seotud Seiklus. Meie uus mäng Varastamine nagu varas on üks parimaid mänge Seiklus leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Varastamine nagu varas et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Varastamine nagu varas
TAGASI

Seiklus enim mängitud mängud

Turtix Tasuta ►

Turtix

6
6 / 10 - 13398 häält
Mängitud
77147
korda

Turtix ei teadnud, mis juhtub siis, kui ta üritas valuahjud võimas õigekirja ilma järelevalvet tema õpetaja. Kui ta kaotas kontrolli maagilist ja hävitades Amulett, et säilitada rahu ja harmooniat oma maailm, ta arvas halvim oli juhtunud. Siis ta sai teada, et tumedad jõud olid tunginud viis saart ja röövitud kõik noored kilpkonnad alates kool nõidus! Sihikindlat seada asjad õigust, julge ja kiiduväärt Turtix sätestatud päästetööde tema sõbrad ja koguda hajutatud tüki kohta ...

Bowja on Ninja 2 Tasuta ►

Bowja on ninja 2

6
6 / 10 - 10888 häält
Mängitud
64573
korda

Bowja et Ninja on tagasi! Seekord ta on missioon haarama kurja plaanid Abura (aka BIGMAN). Kasutage oma hiire klikkima esemed ja asukohad ekraanil edu läbi mängu. Kui kursor on valge noolega ikoonile siis on vabadus teha liikuda. Kui kursor on ketruseks punase noolega siis peavad ootama. Kui kursor käe ikoon siis saate klikkige objekti või asukoha olete osutusseadis aadressil.

Ramayana Tasuta ►

Ramayana

6
6 / 10 - 4460 häält
Mängitud
42825
korda

See mäng põhineb eepiline Ramayana, kus kuningas Rama üritab viia tema abikaasa tagasi, kui ta rööviti tema vend Ravana. Rama tuleb koguda kolm ashtras (relvad) tappa Ravana ja saada tema abikaasa Sita tagasi. Juhised: kasutage nooleklahve liikumiseks, on Tühikuklahv hüpata ja kontrolli võti tulistan.