Tasuta Mängud

Vampiir

Mängu seiklus

Vampiir

Vampiir Hinnang: 8/10

Vampiir mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Sa oled vampiir, kes peavad toituvad inimese verest. Vampiirid on erinevaid volitusi, tuleks kasutada inimestele ei saa püütud ja juua oma verd. Saab sõita nagu nahkhiir ühest kohast teise või kasutada vaimsed võimed. Sa pead kõrvalepõige ristid ja küüslauk, mis sulle haiget teha. Lõbus seiklus elu nagu vampiir.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 4999 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 8.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hinnang põhineb 10 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 4999 korda
Vampiir

Vampiir mäng, kus sa pead õppima olema üks neist. Sul on kõik magic volitusi ja peame õppima neid kasutama süüa inimese. Streik naised oma une juua nende verd. Teil on vältida asju, mis sulle haiget kui ristid ja küüslauk. Mängid nagu vampiir selles lõbus seiklus igas vanuses.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Vampiir oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Seiklus flash mäng nimega Vampiir. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Vampiir ja see on seotud Seiklus. Meie uus mäng Vampiir on üks parimaid mänge Seiklus leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Vampiir et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Vampiir
TAGASI

Seiklus enim mängitud mängud

Turtix Tasuta ►

Turtix

6
6 / 10 - 13398 häält
Mängitud
76488
korda

Turtix ei teadnud, mis juhtub siis, kui ta üritas valuahjud võimas õigekirja ilma järelevalvet tema õpetaja. Kui ta kaotas kontrolli maagilist ja hävitades Amulett, et säilitada rahu ja harmooniat oma maailm, ta arvas halvim oli juhtunud. Siis ta sai teada, et tumedad jõud olid tunginud viis saart ja röövitud kõik noored kilpkonnad alates kool nõidus! Sihikindlat seada asjad õigust, julge ja kiiduväärt Turtix sätestatud päästetööde tema sõbrad ja koguda hajutatud tüki kohta ...

Bowja on Ninja 2 Tasuta ►

Bowja on ninja 2

6
6 / 10 - 10888 häält
Mängitud
63914
korda

Bowja et Ninja on tagasi! Seekord ta on missioon haarama kurja plaanid Abura (aka BIGMAN). Kasutage oma hiire klikkima esemed ja asukohad ekraanil edu läbi mängu. Kui kursor on valge noolega ikoonile siis on vabadus teha liikuda. Kui kursor on ketruseks punase noolega siis peavad ootama. Kui kursor käe ikoon siis saate klikkige objekti või asukoha olete osutusseadis aadressil.

Ramayana Tasuta ►

Ramayana

6
6 / 10 - 4460 häält
Mängitud
42217
korda

See mäng põhineb eepiline Ramayana, kus kuningas Rama üritab viia tema abikaasa tagasi, kui ta rööviti tema vend Ravana. Rama tuleb koguda kolm ashtras (relvad) tappa Ravana ja saada tema abikaasa Sita tagasi. Juhised: kasutage nooleklahve liikumiseks, on Tühikuklahv hüpata ja kontrolli võti tulistan.