Tasuta Mängud

Uudishimulik Seiklus

Mängu seiklus

Uudishimulik seiklus

Uudishimulik Seiklus Hinnang: 2/10

Uudishimulik seiklus mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles tasuta online mängu, teie eesmärk on koguda punkte, et edasi uurida oma ümbrust. Kasutage vasakule ja paremale klahve või ja D klahv liikuda ja klahvi või klahvi W hüpata. Tühikuklahvi või juhtnupu on oma tegevuse nuppu. Seda, mida saab teha midagi. Uurige, korja, kasutamine, jne Iga kord, kui leiate midagi, mida saab kasutada, ilmub märk, nii et ärge kartke vajutada tühikut. Silmad näed kogu maailma päästa oma mängu, kui te kaotate neid.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 5215 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 2.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Hinnang põhineb 6 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 5215 korda
Uudishimulik Seiklus

Sa ei saa teha midagi veel esimeses ruumis, nii pea paremale. Uurige kuhja paberit võtta tükk. Siis mine tagasi vasakule ja uurida pliiatsi lauale märkme kirjutamist. Mine tagasi paremale, ja uurida ukseni edasi märkus kaudu. Valvur ignoreerib sind, aga ta mäletab sind toita. Mingil põhjusel ta annab sulle äädikas. Mine tagasi esimese tuba ja uurida keeduklaasi valatakse äädikat, siis ära joosta, et vältida surma. Kui sa seisad ees auk seina, plahvatus ei tee sulle haiget. Siis hüpata läbi kohas, kus seinal oli.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Uudishimulik Seiklus oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Seiklus flash mäng nimega Uudishimulik Seiklus. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Uudishimulik Seiklus ja see on seotud Seiklus. Meie uus mäng Uudishimulik Seiklus on üks parimaid mänge Seiklus leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Uudishimulik Seiklus et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Uudishimulik Seiklus
TAGASI

Seiklus enim mängitud mängud

Turtix Tasuta ►

Turtix

6
6 / 10 - 13398 häält
Mängitud
76868
korda

Turtix ei teadnud, mis juhtub siis, kui ta üritas valuahjud võimas õigekirja ilma järelevalvet tema õpetaja. Kui ta kaotas kontrolli maagilist ja hävitades Amulett, et säilitada rahu ja harmooniat oma maailm, ta arvas halvim oli juhtunud. Siis ta sai teada, et tumedad jõud olid tunginud viis saart ja röövitud kõik noored kilpkonnad alates kool nõidus! Sihikindlat seada asjad õigust, julge ja kiiduväärt Turtix sätestatud päästetööde tema sõbrad ja koguda hajutatud tüki kohta ...

Bowja on Ninja 2 Tasuta ►

Bowja on ninja 2

6
6 / 10 - 10888 häält
Mängitud
64280
korda

Bowja et Ninja on tagasi! Seekord ta on missioon haarama kurja plaanid Abura (aka BIGMAN). Kasutage oma hiire klikkima esemed ja asukohad ekraanil edu läbi mängu. Kui kursor on valge noolega ikoonile siis on vabadus teha liikuda. Kui kursor on ketruseks punase noolega siis peavad ootama. Kui kursor käe ikoon siis saate klikkige objekti või asukoha olete osutusseadis aadressil.

Ramayana Tasuta ►

Ramayana

6
6 / 10 - 4460 häält
Mängitud
42579
korda

See mäng põhineb eepiline Ramayana, kus kuningas Rama üritab viia tema abikaasa tagasi, kui ta rööviti tema vend Ravana. Rama tuleb koguda kolm ashtras (relvad) tappa Ravana ja saada tema abikaasa Sita tagasi. Juhised: kasutage nooleklahve liikumiseks, on Tühikuklahv hüpata ja kontrolli võti tulistan.