Tasuta Mängud

Tuletõrjujad

Mängu seiklus

Tuletõrjujad

Tuletõrjujad Hinnang: 7/10

Tuletõrjujad mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Mäng, kus tuletõrjujad peavad tulekahju kustutada. Oli tulekahju ja sa pead minema koos voolikuga kustutama. Leegid sees majad, hoonete ja tänavatel. Sa ei kontrolli veesurve ja suunas, et jõuda kõik tulekahjud ja kustutada tulekahjusid. Kliki hiirt, et kontrollida suunas veejoa voolik. Lülitage kõik tulekahjud enne kui aeg otsa võita.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 4842 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 34 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 4842 korda
Tuletõrjujad

Tuletõrjujad saabuvad sündmuskohal tulekahju, põlevatest hoonetest ja on päästa kõik. Selles mängus oled üks neist tuletõrjujate spetsialiste, keda on vaja lõpetada iga puhangute kus leegid ei sisse ega välja suitsu. Suunake voolik tabas veejuga õiges suunas ja õige nurga all, nii et vesi jõuab iga punkti. Mõnikord sa pead tegema seda läbi akende niiske mööbel sees.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Tuletõrjujad oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Seiklus flash mäng nimega Tuletõrjujad. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Tuletõrjujad ja see on seotud Seiklus. Meie uus mäng Tuletõrjujad on üks parimaid mänge Seiklus leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Tuletõrjujad et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Tuletõrjujad
TAGASI

Seiklus enim mängitud mängud

Turtix Tasuta ►

Turtix

6
6 / 10 - 13398 häält
Mängitud
76889
korda

Turtix ei teadnud, mis juhtub siis, kui ta üritas valuahjud võimas õigekirja ilma järelevalvet tema õpetaja. Kui ta kaotas kontrolli maagilist ja hävitades Amulett, et säilitada rahu ja harmooniat oma maailm, ta arvas halvim oli juhtunud. Siis ta sai teada, et tumedad jõud olid tunginud viis saart ja röövitud kõik noored kilpkonnad alates kool nõidus! Sihikindlat seada asjad õigust, julge ja kiiduväärt Turtix sätestatud päästetööde tema sõbrad ja koguda hajutatud tüki kohta ...

Bowja on Ninja 2 Tasuta ►

Bowja on ninja 2

6
6 / 10 - 10888 häält
Mängitud
64301
korda

Bowja et Ninja on tagasi! Seekord ta on missioon haarama kurja plaanid Abura (aka BIGMAN). Kasutage oma hiire klikkima esemed ja asukohad ekraanil edu läbi mängu. Kui kursor on valge noolega ikoonile siis on vabadus teha liikuda. Kui kursor on ketruseks punase noolega siis peavad ootama. Kui kursor käe ikoon siis saate klikkige objekti või asukoha olete osutusseadis aadressil.

Ramayana Tasuta ►

Ramayana

6
6 / 10 - 4460 häält
Mängitud
42602
korda

See mäng põhineb eepiline Ramayana, kus kuningas Rama üritab viia tema abikaasa tagasi, kui ta rööviti tema vend Ravana. Rama tuleb koguda kolm ashtras (relvad) tappa Ravana ja saada tema abikaasa Sita tagasi. Juhised: kasutage nooleklahve liikumiseks, on Tühikuklahv hüpata ja kontrolli võti tulistan.