Tasuta Mängud

Maa võtnud

Mängu seiklus

Maa võtnud

Maa võtnud Hinnang: 8/10

Maa võtnud mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles post-apokalüptiline mäng planeedil Maa on tunginud välismaalastele, ja atmosfäär on saastatud. Peate patrull tänavatel, mis on täis vaenuliku välismaalaste otsida iga ellujäänud ja tuua see ohutu tsooni, kus inimesed varjuma invasiooni.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 5701 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 8.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hinnang põhineb 26 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 5701 korda
Maa võtnud

See online flash mäng segamine platvorm mänge ja shooter videomängude loomiseks ilmutuslik vaenulik õhkkond. Maa on üle võtnud välismaalase rassi, ja ellujäänud inimesed on jaotatud underground varjupaigad peavad olema varustatud lahing.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Maa võtnud oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Seiklus flash mäng nimega Maa võtnud. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Maa võtnud ja see on seotud Seiklus. Meie uus mäng Maa võtnud on üks parimaid mänge Seiklus leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Maa võtnud et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Maa võtnud
TAGASI

Seiklus enim mängitud mängud

Turtix Tasuta ►

Turtix

6
6 / 10 - 13398 häält
Mängitud
76868
korda

Turtix ei teadnud, mis juhtub siis, kui ta üritas valuahjud võimas õigekirja ilma järelevalvet tema õpetaja. Kui ta kaotas kontrolli maagilist ja hävitades Amulett, et säilitada rahu ja harmooniat oma maailm, ta arvas halvim oli juhtunud. Siis ta sai teada, et tumedad jõud olid tunginud viis saart ja röövitud kõik noored kilpkonnad alates kool nõidus! Sihikindlat seada asjad õigust, julge ja kiiduväärt Turtix sätestatud päästetööde tema sõbrad ja koguda hajutatud tüki kohta ...

Bowja on Ninja 2 Tasuta ►

Bowja on ninja 2

6
6 / 10 - 10888 häält
Mängitud
64280
korda

Bowja et Ninja on tagasi! Seekord ta on missioon haarama kurja plaanid Abura (aka BIGMAN). Kasutage oma hiire klikkima esemed ja asukohad ekraanil edu läbi mängu. Kui kursor on valge noolega ikoonile siis on vabadus teha liikuda. Kui kursor on ketruseks punase noolega siis peavad ootama. Kui kursor käe ikoon siis saate klikkige objekti või asukoha olete osutusseadis aadressil.

Ramayana Tasuta ►

Ramayana

6
6 / 10 - 4460 häält
Mängitud
42579
korda

See mäng põhineb eepiline Ramayana, kus kuningas Rama üritab viia tema abikaasa tagasi, kui ta rööviti tema vend Ravana. Rama tuleb koguda kolm ashtras (relvad) tappa Ravana ja saada tema abikaasa Sita tagasi. Juhised: kasutage nooleklahve liikumiseks, on Tühikuklahv hüpata ja kontrolli võti tulistan.