Tasuta Mängud

lõigata köis võllas

Mängu seiklus

Lõigata köis võllas

Lõigata köis võllas Hinnang: 5/10

Lõigata köis võllas mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Tõesta oma eesmärgiks vööri, kui teil on lõigata köis võllas kus su sõbrad on koostulistas nool ilma haiget neile. Sa pead eesmärkvibu ja tulistada noolt suunda ja jõudu vaja lõigata köis hoides neid. Sa pead olema ettevaatlik, et mitte haiget oma sõpradega koos nooltega, kolm lööki nad surevad. Te saate kasutada oma relva tappa executioners kes vaatavad võllas. Teil on piiratud aja jooksul iga ekraani. Vabasta oma sõprade ja näidata oma eesmärki koos vibu ja nool.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6154 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 32 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6154 korda
lõigata köis võllas

Osavusmängu ja täpsust, mida te kasutate vibu. Sa pead eesmärk täpselt ja arvutada suund ja tugevus vajalik hea. Sul on lõigata köis, mis ripub, kus teie sõbrad on. Võite kasutada relva tappa executioners võttes oma vangistatud sõbrad. Lõika köied enne lämmatava, teil on piiratud aja jooksul läbida iga ekraani. Sul on vaba oma sõbrad, enne kui nad upuvad. On tähtaja läbida igal tasandil ja et kõiktegelased on vabastatud vigastamata.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega lõigata köis võllas oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Seiklus flash mäng nimega lõigata köis võllas. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega lõigata köis võllas ja see on seotud Seiklus. Meie uus mäng lõigata köis võllas on üks parimaid mänge Seiklus leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega lõigata köis võllas et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

lõigata köis võllas
TAGASI

Seiklus enim mängitud mängud

Turtix Tasuta ►

Turtix

6
6 / 10 - 13398 häält
Mängitud
76868
korda

Turtix ei teadnud, mis juhtub siis, kui ta üritas valuahjud võimas õigekirja ilma järelevalvet tema õpetaja. Kui ta kaotas kontrolli maagilist ja hävitades Amulett, et säilitada rahu ja harmooniat oma maailm, ta arvas halvim oli juhtunud. Siis ta sai teada, et tumedad jõud olid tunginud viis saart ja röövitud kõik noored kilpkonnad alates kool nõidus! Sihikindlat seada asjad õigust, julge ja kiiduväärt Turtix sätestatud päästetööde tema sõbrad ja koguda hajutatud tüki kohta ...

Bowja on Ninja 2 Tasuta ►

Bowja on ninja 2

6
6 / 10 - 10888 häält
Mängitud
64280
korda

Bowja et Ninja on tagasi! Seekord ta on missioon haarama kurja plaanid Abura (aka BIGMAN). Kasutage oma hiire klikkima esemed ja asukohad ekraanil edu läbi mängu. Kui kursor on valge noolega ikoonile siis on vabadus teha liikuda. Kui kursor on ketruseks punase noolega siis peavad ootama. Kui kursor käe ikoon siis saate klikkige objekti või asukoha olete osutusseadis aadressil.

Ramayana Tasuta ►

Ramayana

6
6 / 10 - 4460 häält
Mängitud
42579
korda

See mäng põhineb eepiline Ramayana, kus kuningas Rama üritab viia tema abikaasa tagasi, kui ta rööviti tema vend Ravana. Rama tuleb koguda kolm ashtras (relvad) tappa Ravana ja saada tema abikaasa Sita tagasi. Juhised: kasutage nooleklahve liikumiseks, on Tühikuklahv hüpata ja kontrolli võti tulistan.