Tasuta Mängud

Kõrvalepõige Püünised

Mängu seiklus

Kõrvalepõige püünised

Kõrvalepõige Püünised Hinnang: 3/10

Kõrvalepõige püünised mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Sel lõbus ja sõltuvust flash mäng on ninja praktikant, kes on reisida sokkelosta koguda kõik tähed vältides püüniseid, mida tekivad. Koguda tähte samal ajal kõrvalepõige odad, muskaatõis ja hüpata üle kaevandis. Kui sa saad selle punktini võite jätkata ilma varukoopiate kindlustus kui sa sured. Ja ärge unustage oma kapten ninja hoiab vaadata üle teid. Mäng: Kasutage tühikut minna star star, ja vahele.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6378 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 3.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hinnang põhineb 4 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6378 korda
Kõrvalepõige Püünised

Oskuste mäng, kus sa peab jooksma labürindis testid üle, mis panevad teid ka hüpata, kõrvalepõige naelu muskaati või oda. Iga ekraanil on raskem kui eelmine, kuid mäng on lihtne mängida ja kogu publikule.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Kõrvalepõige Püünised oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Seiklus flash mäng nimega Kõrvalepõige Püünised. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Kõrvalepõige Püünised ja see on seotud Seiklus. Meie uus mäng Kõrvalepõige Püünised on üks parimaid mänge Seiklus leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Kõrvalepõige Püünised et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Kõrvalepõige Püünised
TAGASI

Seiklus enim mängitud mängud

Turtix Tasuta ►

Turtix

6
6 / 10 - 13398 häält
Mängitud
76868
korda

Turtix ei teadnud, mis juhtub siis, kui ta üritas valuahjud võimas õigekirja ilma järelevalvet tema õpetaja. Kui ta kaotas kontrolli maagilist ja hävitades Amulett, et säilitada rahu ja harmooniat oma maailm, ta arvas halvim oli juhtunud. Siis ta sai teada, et tumedad jõud olid tunginud viis saart ja röövitud kõik noored kilpkonnad alates kool nõidus! Sihikindlat seada asjad õigust, julge ja kiiduväärt Turtix sätestatud päästetööde tema sõbrad ja koguda hajutatud tüki kohta ...

Bowja on Ninja 2 Tasuta ►

Bowja on ninja 2

6
6 / 10 - 10888 häält
Mängitud
64280
korda

Bowja et Ninja on tagasi! Seekord ta on missioon haarama kurja plaanid Abura (aka BIGMAN). Kasutage oma hiire klikkima esemed ja asukohad ekraanil edu läbi mängu. Kui kursor on valge noolega ikoonile siis on vabadus teha liikuda. Kui kursor on ketruseks punase noolega siis peavad ootama. Kui kursor käe ikoon siis saate klikkige objekti või asukoha olete osutusseadis aadressil.

Ramayana Tasuta ►

Ramayana

6
6 / 10 - 4460 häält
Mängitud
42579
korda

See mäng põhineb eepiline Ramayana, kus kuningas Rama üritab viia tema abikaasa tagasi, kui ta rööviti tema vend Ravana. Rama tuleb koguda kolm ashtras (relvad) tappa Ravana ja saada tema abikaasa Sita tagasi. Juhised: kasutage nooleklahve liikumiseks, on Tühikuklahv hüpata ja kontrolli võti tulistan.