Tasuta Mängud

Kaitske apelsinid

Mängu seiklus

Kaitske apelsinid

Kaitske apelsinid Hinnang: 7/10

Kaitske apelsinid mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

On maailm vaenulik apelsinid ja sa pead kaitsta neid vilju kõiki ohte, mis ähvardavad neid. Sul on panna apelsinid kindlas kohas ja kaitsta neid happevihmad. Mängu cartoon esteetiline, et sa pead kaitsma apelsine pilved et LSD tilgad et tappa apelsinid. Sa pead arvutama parim koht võtta või kuidas puu kindlas kohas. Iga tase on keerulisem kui eelmine. Kasuta hiirt, et koht, puuvilja-või veenduge, et nad saavad hoopis temale.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6318 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 64 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6318 korda
Kaitske apelsinid

Live seiklus kaitse apelsinid, need viljad on ohus ja tappis happevihmad pilved, mis langevad tilgad, mis hävitavad. Sa pead kandma apelsinist või ehitada safe haven neile. Esteetiline ja lõbus muusika, mida pead tegema rea samme, et luua turvaline keskkond neile. Pilved liigu üle taeva ja langes acid vihmapiisad, mis on kahjulikud. See sarnaneb esteetiline jahilinnud, kuid samas on see tore mõte.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Kaitske apelsinid oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Seiklus flash mäng nimega Kaitske apelsinid. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Kaitske apelsinid ja see on seotud Seiklus. Meie uus mäng Kaitske apelsinid on üks parimaid mänge Seiklus leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Kaitske apelsinid et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Kaitske apelsinid
TAGASI

Seiklus enim mängitud mängud

Turtix Tasuta ►

Turtix

6
6 / 10 - 13398 häält
Mängitud
76868
korda

Turtix ei teadnud, mis juhtub siis, kui ta üritas valuahjud võimas õigekirja ilma järelevalvet tema õpetaja. Kui ta kaotas kontrolli maagilist ja hävitades Amulett, et säilitada rahu ja harmooniat oma maailm, ta arvas halvim oli juhtunud. Siis ta sai teada, et tumedad jõud olid tunginud viis saart ja röövitud kõik noored kilpkonnad alates kool nõidus! Sihikindlat seada asjad õigust, julge ja kiiduväärt Turtix sätestatud päästetööde tema sõbrad ja koguda hajutatud tüki kohta ...

Bowja on Ninja 2 Tasuta ►

Bowja on ninja 2

6
6 / 10 - 10888 häält
Mängitud
64280
korda

Bowja et Ninja on tagasi! Seekord ta on missioon haarama kurja plaanid Abura (aka BIGMAN). Kasutage oma hiire klikkima esemed ja asukohad ekraanil edu läbi mängu. Kui kursor on valge noolega ikoonile siis on vabadus teha liikuda. Kui kursor on ketruseks punase noolega siis peavad ootama. Kui kursor käe ikoon siis saate klikkige objekti või asukoha olete osutusseadis aadressil.

Ramayana Tasuta ►

Ramayana

6
6 / 10 - 4460 häält
Mängitud
42579
korda

See mäng põhineb eepiline Ramayana, kus kuningas Rama üritab viia tema abikaasa tagasi, kui ta rööviti tema vend Ravana. Rama tuleb koguda kolm ashtras (relvad) tappa Ravana ja saada tema abikaasa Sita tagasi. Juhised: kasutage nooleklahve liikumiseks, on Tühikuklahv hüpata ja kontrolli võti tulistan.