Tasuta Mängud

elektri-poiss

Mängu seiklus

Elektri-poiss

Elektri-poiss Hinnang: 4/10

Elektri-poiss mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

See blond juuksed poiss on elektri volitused ning ta tähed see graafiline seiklus. Et juhtida mängu pead ainult oma arvuti hiirt. Sa pead klikkima punkte, mida näed stseeni ja pead selgeks teed peategelane. Kui sa arvad, et poiss saab läbida tasandil ilma probleemideta, klõpsa tema ja ta hakkab jalgsi edasi järgmisele tasandile. Kogu see mäng sa pead vaatama läbi iga detail, lahendada mõistatusi ja mõistatused ja nägu vaenlased ja üha võimsamaks robotid.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 5717 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 6 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 5717 korda
elektri-poiss

Graafiline seiklus mängud, mida peaks alati pöörama tähelepanu kõiki elemente, mis ümbritsevad meid. Midagi võib olla kasulik vahend, et saavutada oma eesmärki. Sul on ka lahendada mõned mõistatused, et avada uksed ja edasi liikuda. See žanr videomängude sai populaarseks aastakümneid 80s ja 90s. Neil aastatel ilmunud palju arvuti mänge selle žanri, ja nad olid väga sõltuvust mänge, sunnitud mõtlema.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega elektri-poiss oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Seiklus flash mäng nimega elektri-poiss. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega elektri-poiss ja see on seotud Seiklus. Meie uus mäng elektri-poiss on üks parimaid mänge Seiklus leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega elektri-poiss et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

elektri-poiss
TAGASI

Seiklus enim mängitud mängud

Turtix Tasuta ►

Turtix

6
6 / 10 - 13398 häält
Mängitud
76998
korda

Turtix ei teadnud, mis juhtub siis, kui ta üritas valuahjud võimas õigekirja ilma järelevalvet tema õpetaja. Kui ta kaotas kontrolli maagilist ja hävitades Amulett, et säilitada rahu ja harmooniat oma maailm, ta arvas halvim oli juhtunud. Siis ta sai teada, et tumedad jõud olid tunginud viis saart ja röövitud kõik noored kilpkonnad alates kool nõidus! Sihikindlat seada asjad õigust, julge ja kiiduväärt Turtix sätestatud päästetööde tema sõbrad ja koguda hajutatud tüki kohta ...

Bowja on Ninja 2 Tasuta ►

Bowja on ninja 2

6
6 / 10 - 10888 häält
Mängitud
64427
korda

Bowja et Ninja on tagasi! Seekord ta on missioon haarama kurja plaanid Abura (aka BIGMAN). Kasutage oma hiire klikkima esemed ja asukohad ekraanil edu läbi mängu. Kui kursor on valge noolega ikoonile siis on vabadus teha liikuda. Kui kursor on ketruseks punase noolega siis peavad ootama. Kui kursor käe ikoon siis saate klikkige objekti või asukoha olete osutusseadis aadressil.

Ramayana Tasuta ►

Ramayana

6
6 / 10 - 4460 häält
Mängitud
42702
korda

See mäng põhineb eepiline Ramayana, kus kuningas Rama üritab viia tema abikaasa tagasi, kui ta rööviti tema vend Ravana. Rama tuleb koguda kolm ashtras (relvad) tappa Ravana ja saada tema abikaasa Sita tagasi. Juhised: kasutage nooleklahve liikumiseks, on Tühikuklahv hüpata ja kontrolli võti tulistan.