Tasuta Mängud

Ambur on kuningriik

Mängu seiklus

Ambur on kuningriik

Ambur on kuningriik Hinnang: 7/10

Ambur on kuningriik mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Printsess on röövitud poolt suur draakon ja ambur tuleb võita vaenlasi päästa teda. Et liikuda iseloomu saab kasutada nooleklahve või WASD klahvidega. Mis arvuti hiir, mida peaks püüdma oma vastased võita neid kõiki oma nooled.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 5281 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 12 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 5281 korda
Ambur on kuningriik

Seda keskaja mängu seiklus mängud ja RPG mängud segatud platvormid ja tulistamist. Märk teil kontrollida on ambur ja ajal oma seiklus leida esemeid ja relvi, et oma olemuselt on võimalik kasutada. Iga kord, kui sa saad uue elemendi, ärge unustage, et pakkuda seda.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Ambur on kuningriik oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Seiklus flash mäng nimega Ambur on kuningriik. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Ambur on kuningriik ja see on seotud Seiklus. Meie uus mäng Ambur on kuningriik on üks parimaid mänge Seiklus leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Ambur on kuningriik et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Ambur on kuningriik
TAGASI

Seiklus enim mängitud mängud

Turtix Tasuta ►

Turtix

6
6 / 10 - 13398 häält
Mängitud
76522
korda

Turtix ei teadnud, mis juhtub siis, kui ta üritas valuahjud võimas õigekirja ilma järelevalvet tema õpetaja. Kui ta kaotas kontrolli maagilist ja hävitades Amulett, et säilitada rahu ja harmooniat oma maailm, ta arvas halvim oli juhtunud. Siis ta sai teada, et tumedad jõud olid tunginud viis saart ja röövitud kõik noored kilpkonnad alates kool nõidus! Sihikindlat seada asjad õigust, julge ja kiiduväärt Turtix sätestatud päästetööde tema sõbrad ja koguda hajutatud tüki kohta ...

Bowja on Ninja 2 Tasuta ►

Bowja on ninja 2

6
6 / 10 - 10888 häält
Mängitud
63941
korda

Bowja et Ninja on tagasi! Seekord ta on missioon haarama kurja plaanid Abura (aka BIGMAN). Kasutage oma hiire klikkima esemed ja asukohad ekraanil edu läbi mängu. Kui kursor on valge noolega ikoonile siis on vabadus teha liikuda. Kui kursor on ketruseks punase noolega siis peavad ootama. Kui kursor käe ikoon siis saate klikkige objekti või asukoha olete osutusseadis aadressil.

Ramayana Tasuta ►

Ramayana

6
6 / 10 - 4460 häält
Mängitud
42237
korda

See mäng põhineb eepiline Ramayana, kus kuningas Rama üritab viia tema abikaasa tagasi, kui ta rööviti tema vend Ravana. Rama tuleb koguda kolm ashtras (relvad) tappa Ravana ja saada tema abikaasa Sita tagasi. Juhised: kasutage nooleklahve liikumiseks, on Tühikuklahv hüpata ja kontrolli võti tulistan.