Tasuta Mängud

Aarded Allosas Merele

Mängu seiklus

Aarded allosas merele

Aarded Allosas Merele Hinnang: 10/10

Aarded allosas merele mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles tasuta online mäng, siis on teada kõik kolm marsruute Kaluha Triangle leida nii palju aardeid kui võimalik! Klopsima oma allveelaeva, et saavutada suurem sügavamal! Näiteks rohkem plating võrdub suuremat vastupanu surve! Delfiinid, et leida mõnikord teile näpunäiteid. Ole ettevaatlik haid. Kasuta nooleklahve, et liikuda laeva ja tühikut tilk allveelaeva. Kui allveelaev on maha kukkunud, leida aare ja vajutage klahvi haarata.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 4886 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 10.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Hinnang põhineb 2 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 4886 korda
Aarded Allosas Merele

Kui oled vee all, sa pead olema ettevaatlik, on palju selliseid asju, et ellu jääda. Esiteks, vältida haid. Aga kolm mõõtureid, mis ilmub on ka väga oluline. Üks ütleb teile hapnikku sees allveelaev, mida saab lahendada lihtsalt ronida pinnale. Teine ütleb sulle survet, et allveelaev pannakse kaudu, mis tähendab, et sa lihtsalt pead vältima liiast allapoole. Lõpuks pead naasma enne, kui aku otsa saab.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Aarded Allosas Merele oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Seiklus flash mäng nimega Aarded Allosas Merele. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Aarded Allosas Merele ja see on seotud Seiklus. Meie uus mäng Aarded Allosas Merele on üks parimaid mänge Seiklus leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Aarded Allosas Merele et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Aarded Allosas Merele
TAGASI

Seiklus enim mängitud mängud

Turtix Tasuta ►

Turtix

6
6 / 10 - 13398 häält
Mängitud
76488
korda

Turtix ei teadnud, mis juhtub siis, kui ta üritas valuahjud võimas õigekirja ilma järelevalvet tema õpetaja. Kui ta kaotas kontrolli maagilist ja hävitades Amulett, et säilitada rahu ja harmooniat oma maailm, ta arvas halvim oli juhtunud. Siis ta sai teada, et tumedad jõud olid tunginud viis saart ja röövitud kõik noored kilpkonnad alates kool nõidus! Sihikindlat seada asjad õigust, julge ja kiiduväärt Turtix sätestatud päästetööde tema sõbrad ja koguda hajutatud tüki kohta ...

Bowja on Ninja 2 Tasuta ►

Bowja on ninja 2

6
6 / 10 - 10888 häält
Mängitud
63914
korda

Bowja et Ninja on tagasi! Seekord ta on missioon haarama kurja plaanid Abura (aka BIGMAN). Kasutage oma hiire klikkima esemed ja asukohad ekraanil edu läbi mängu. Kui kursor on valge noolega ikoonile siis on vabadus teha liikuda. Kui kursor on ketruseks punase noolega siis peavad ootama. Kui kursor käe ikoon siis saate klikkige objekti või asukoha olete osutusseadis aadressil.

Ramayana Tasuta ►

Ramayana

6
6 / 10 - 4460 häält
Mängitud
42217
korda

See mäng põhineb eepiline Ramayana, kus kuningas Rama üritab viia tema abikaasa tagasi, kui ta rööviti tema vend Ravana. Rama tuleb koguda kolm ashtras (relvad) tappa Ravana ja saada tema abikaasa Sita tagasi. Juhised: kasutage nooleklahve liikumiseks, on Tühikuklahv hüpata ja kontrolli võti tulistan.