Tasuta Mängud

Turtix

Mängu seiklus

Turtix

Turtix Hinnang: 6/10

Turtix mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Turtix ei teadnud, mis juhtub siis, kui ta üritas valuahjud võimas õigekirja ilma järelevalvet tema õpetaja. Kui ta kaotas kontrolli maagilist ja hävitades Amulett, et säilitada rahu ja harmooniat oma maailm, ta arvas halvim oli juhtunud. Siis ta sai teada, et tumedad jõud olid tunginud viis saart ja röövitud kõik noored kilpkonnad alates kool nõidus! Sihikindlat seada asjad õigust, julge ja kiiduväärt Turtix sätestatud päästetööde tema sõbrad ja koguda hajutatud tüki kohta amulett. Aga ta vajab Teie abi. Sa opastamme Turtix kaudu ilus mäng maailmad lõhkemisrõhk visuaalsete üksikasjalikult. Kogu reisi peate põrkuvad uued vaenlased ja ületada nende ajud ja agility. Ja te peate täitma dazzling topeltklõpsake hüppeid kui te kogute kalliskivid ja leidke noortele kilpkonnad.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 76889 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 13398 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 76889 korda
Turtix

Turtix, platvorm, arcade,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Turtix oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Seiklus flash mäng nimega Turtix. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Turtix ja see on seotud Seiklus. Meie uus mäng Turtix on üks parimaid mänge Seiklus leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Turtix et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Turtix
TAGASI

Seiklus enim mängitud mängud

Bowja on Ninja 2 Tasuta ►

Bowja on ninja 2

6
6 / 10 - 10888 häält
Mängitud
64301
korda

Bowja et Ninja on tagasi! Seekord ta on missioon haarama kurja plaanid Abura (aka BIGMAN). Kasutage oma hiire klikkima esemed ja asukohad ekraanil edu läbi mängu. Kui kursor on valge noolega ikoonile siis on vabadus teha liikuda. Kui kursor on ketruseks punase noolega siis peavad ootama. Kui kursor käe ikoon siis saate klikkige objekti või asukoha olete osutusseadis aadressil.

Ramayana Tasuta ►

Ramayana

6
6 / 10 - 4460 häält
Mängitud
42602
korda

See mäng põhineb eepiline Ramayana, kus kuningas Rama üritab viia tema abikaasa tagasi, kui ta rööviti tema vend Ravana. Rama tuleb koguda kolm ashtras (relvad) tappa Ravana ja saada tema abikaasa Sita tagasi. Juhised: kasutage nooleklahve liikumiseks, on Tühikuklahv hüpata ja kontrolli võti tulistan.

Sõidab Mees Tasuta ►

Sõidab mees

6
6 / 10 - 5208 häält
Mängitud
29511
korda

Selles mängus, sa mees, et sõidab. Sest, siis kasutage nooleklahve