Tasuta Mängud

päästa printsess

Mängu seiklus

Päästa printsess

Päästa printsess Hinnang: 4/10

Päästa printsess mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles mängus mängid prints, kes on päästa oma armastatud printsess kulgevate maailma platvormide hüpates. Sel seiklus klõpsake nooleklahve, külgedele ja üles hüpata. Vajutades tühikut sa investeerida oma raskuse ja saab kõndida lakke. Sa pead ületada eri tasanditel, iga ekraan on raskem kui eelmine. Teil on hävitada vaenlase ja koguda kõik kuldmünte saate.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 17599 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 1062 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 17599 korda
päästa printsess

Platvorm mäng, kus teil on lahendada iga ekraani edasipääsu järgmisele tasandile. Kontsentratsioon suureneb raskustes nagu te arenguga. Oled väike prints, kes on kerimiseks iga ekraanid vaba Princess. Sa pead võtma mündid ja jõuda lõpuni igal tasandil edasi järgmisele. Võite kasutada tühikut reverse raskust kõndida katusel, kuid te ei saa kasutada liiga palju kordi.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega päästa printsess oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Seiklus flash mäng nimega päästa printsess. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega päästa printsess ja see on seotud Seiklus. Meie uus mäng päästa printsess on üks parimaid mänge Seiklus leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega päästa printsess et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

päästa printsess
TAGASI

Seiklus enim mängitud mängud

Turtix Tasuta ►

Turtix

6
6 / 10 - 13398 häält
Mängitud
76868
korda

Turtix ei teadnud, mis juhtub siis, kui ta üritas valuahjud võimas õigekirja ilma järelevalvet tema õpetaja. Kui ta kaotas kontrolli maagilist ja hävitades Amulett, et säilitada rahu ja harmooniat oma maailm, ta arvas halvim oli juhtunud. Siis ta sai teada, et tumedad jõud olid tunginud viis saart ja röövitud kõik noored kilpkonnad alates kool nõidus! Sihikindlat seada asjad õigust, julge ja kiiduväärt Turtix sätestatud päästetööde tema sõbrad ja koguda hajutatud tüki kohta ...

Bowja on Ninja 2 Tasuta ►

Bowja on ninja 2

6
6 / 10 - 10888 häält
Mängitud
64280
korda

Bowja et Ninja on tagasi! Seekord ta on missioon haarama kurja plaanid Abura (aka BIGMAN). Kasutage oma hiire klikkima esemed ja asukohad ekraanil edu läbi mängu. Kui kursor on valge noolega ikoonile siis on vabadus teha liikuda. Kui kursor on ketruseks punase noolega siis peavad ootama. Kui kursor käe ikoon siis saate klikkige objekti või asukoha olete osutusseadis aadressil.

Ramayana Tasuta ►

Ramayana

6
6 / 10 - 4460 häält
Mängitud
42579
korda

See mäng põhineb eepiline Ramayana, kus kuningas Rama üritab viia tema abikaasa tagasi, kui ta rööviti tema vend Ravana. Rama tuleb koguda kolm ashtras (relvad) tappa Ravana ja saada tema abikaasa Sita tagasi. Juhised: kasutage nooleklahve liikumiseks, on Tühikuklahv hüpata ja kontrolli võti tulistan.