Tasuta Mängud

Ehitada Sild

Mängu rongid

Ehitada sild

Ehitada Sild Hinnang: 5/10

Ehitada sild mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Sinu eesmärk selles free on line mäng on tu ehitada sild nii, et teie rong võib läbida teisele poolele kalju. All vasakul servas, teil on kolm nuppu, ja need nupud on oma tööriistad. Kasutage neid ehitada rööpad ja rekvisiidid või kustutada. Olge rohelised ja punased täpid ümber ekraani ja neid kasutada, et alustada või lõpetada rööpad või rekvisiidid. Kui teie Sild ripub piisavalt pikk, et lasta oma rongi läbi stop märk ja seal 5 sekundit, siis on lõpetatud tasandil. Toimub ka tähtede ümber, et sa neid koguvad ja avada rohkem ronge. Vajutage nool ülemises servas käivitada rong ja vajutage seda uuesti, et pane see kus see algas. Juhul kui soovite uuesti alustada, siis vajuta nool nuppu üleval paremas servas.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 21946 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 824 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 21946 korda
Ehitada Sild

Rong mängud, mida me kutsume neid ronge, mis on asjaomase rongi neid. Enamik neist mängudest on autojuhtimise neid, samas kui teised on umbes suunates tsoon Raudteel nii et nad ei krahh omavahel.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Ehitada Sild oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Rongid flash mäng nimega Ehitada Sild. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Ehitada Sild ja see on seotud Rongid. Meie uus mäng Ehitada Sild on üks parimaid mänge Rongid leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Ehitada Sild et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Ehitada Sild
TAGASI

Rongid enim mängitud mängud

Autorong Tasuta ►

Autorong

5
5 / 10 - 6038 häält
Mängitud
58300
korda

Selles arvutimäng, sa pead tegema viis rongi. Et viis rong, peate valima kasti vasakut nuppu hiir. Kui soovite muuta lahtri, on Teil liikuda hiirega. Märkus: Te ei saa muuta kesklinnas kasti. Selles mängus sa kaotad, kui ei ole tulevikuplaanid nii rongid.

Marsruudi Rongis Tasuta ►

Marsruudi rongis

4
4 / 10 - 5348 häält
Mängitud
56168
korda

Selles mängus oled reisija rongi ja peate liinil. Kasutage nooleklahve kõrvaletõrjumine ja tühikuklahvi hüpata. Rong on ühistransport, mis koosneb üksteisega seotud sõidukite raudteevedu, et liikuda teele (püsivalt) toimetama kaupa või reisijaid ühest kohast teise.

Värvi Rong Tasuta ►

Värvi rong

4
4 / 10 - 2992 häält
Mängitud
41288
korda

Selles mängus pead sa maalima pildi rongi. Et värvi see pilt, sa pead nuppu värvi hiir ja pärast värvi elemendi pildi värvi. Rong on ühistransport, mis koosneb üksteisega seotud sõidukite raudteevedu, et liikuda teele (püsivalt) toimetama kaupa või reisijaid ühest kohast teise.