Tasuta Mängud

TNT Robotid

Mängu robotid

Tnt robotid

TNT Robotid Hinnang: 9/10

Tnt robotid mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Lõhkeaine robot mäng, kus eesmärgiks on hävitada neid. Igal tasandil pakub erinevaid lõhkeaineid, nagu dünamiit, granaadid või pomme. Plahvatuslik, peate hävitada klaasplokid relvituks robotid ja passiivseks jääda. Kui mingil ajal te jänni ja ei saa lahendada mõned tase külastage kiirtutvustus link, mis annab sulle võtmed tõsta järgmisele tasemele.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 7192 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 9.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
9

Hinnang põhineb 82 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 7192 korda
TNT Robotid

Robotid sarnaselt näed igal tasandil selles mängus on masinad inimkuju. Nad on head ja jäsemed nagu käed ja jalad, mis on kinnitatud kere külge. Kui paned pommid, roboteid lahti. Igal tasandil sa pead nad relvituks teha lõhkeainete abil saad. Võite uuesti proovida nii mitu korda kui tahad igal tasandil, enne kui te saate tulla lahendus ja edasi järgmisele. Kuigi robotite masinad tunduvad tõmmatud lood ulme, robootika on väga kohal meie elus. Aga mitte nii nagu elektroonika või seadmeid. Eriti arenenud Aasia riikides on loodud prototüüpe humanoid robotid, et täita erinevaid inimtegevus. Mõned tantsivad, žestid või kõndida nagu inimestel.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega TNT Robotid oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Robotid flash mäng nimega TNT Robotid. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega TNT Robotid ja see on seotud Robotid. Meie uus mäng TNT Robotid on üks parimaid mänge Robotid leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega TNT Robotid et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

TNT Robotid
TAGASI

Robotid enim mängitud mängud

Ehita robot 2 Tasuta ►

Ehita robot 2

5
5 / 10 - 41606 häält
Mängitud
313384
korda

Ehita robot välja palju Kaheli osad võetakse ekraanipilt ja pane see fotogalerii robotite, teistele vaadata. On loominguline kui saate selle mängu. Juhised: Vajuta ja tõmmake oma osa töökoja ja kasutada üles-alla nooleklahve TASANDI ja vasakule ja paremale nooleklahve pöörake seda. Kui olete rahul oma robot teha screenshot, ja pane see robot galerii.

kaitseministeeriumi Robot Tasuta ►

Kaitseministeeriumi robot

5
5 / 10 - 7080 häält
Mängitud
88049
korda

Te olete giant robot, ja te peate tulistada, et rünnak teile. On palju täienduste ja palju võimalikke komplektid kasutada. Mängi läbi kõik 10 taset. Juhised: Kasutage nooli võtmed liikuda. Kasuta hiirt, et eesmärk, ja hoidke all hiire nuppu, et tulistada. On olemas ka komplekte, mida saab kasutada. vajutage põgeneda ajal mängu näha andmeid iga komplekti ja uuendamine.

robot territooriumid Tasuta ►

Robot territooriumid

5
5 / 10 - 4300 häält
Mängitud
55452
korda

Laskmine mängu sätestatud robot tulevikus Epäjärjestys kogu sulle. hävitada ja žongleerima kõike, mis liigub. Kasutage mouseto eesmärk, klõpsa hiire nupp tulistada, hoidke ja vabastada hiire nuppu, et tasu ja tulistan. Tulista vaenlasi ja õhu teha Combo! Mäng on CPU tarbivad, mis kvaliteet madal, kui see on aeglane.