Tasuta Mängud

Pildid ja Mõistatused Ben 10

Mängu pusle

Pildid ja Mõistatused Ben 10

Pildid ja Mõistatused Ben 10 Hinnang: 5/10

Pildid ja Mõistatused Ben 10 mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Kas sulle meeldib Ben 10? Kas sulle meeldib, täielik mõistatusi? Siin on pilt meie lemmik kangelane ja pead komponeerida pilt nii, et see näeb välja terve jälle. Mängu eesmärgiks on taastada pilti, nii et see on valida tükk ja panna see saidile. Kui paned kaks tükki on koos, nad on paigutatud koos üksi. Selles mängus sa pead täitma puzzle Ben 10 multifilmide seeria, tema võitlus vaenlaste inimkond on välismaalane ja muutub koletis võidelda.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 13668 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 1342 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 13668 korda
Pildid ja Mõistatused Ben 10

Ben 10 on inimese poiss, kes võõras objekt kujuline kella. Seda objekti saab lapse võimsa monster. Mitte alati sama, kuid see võib olla palju erinevaid olendeid. Mis on see jõud võitlevad oma vaenlaste vastu. Vaenlased Ben 10 on välismaalased, kes tahavad vallutada maailma ja varastada oma käekella. Multifilmide seeria televisioonis, et on eetris üle kogu maailma väga edukas. Põhi välismaalane ben 10 on 10, kuigi teised on kantud mööda teisi episoode seeria. See on väga populaarne ja lõbus. Kindlasti kirjutada oma pilte.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Pildid ja Mõistatused Ben 10 oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Pusle flash mäng nimega Pildid ja Mõistatused Ben 10. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Pildid ja Mõistatused Ben 10 ja see on seotud Pusle. Meie uus mäng Pildid ja Mõistatused Ben 10 on üks parimaid mänge Pusle leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Pildid ja Mõistatused Ben 10 et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Pildid ja Mõistatused Ben 10
TAGASI

Pusle enim mängitud mängud

Pusle Lastele Tasuta ►

Pusle Lastele

5
5 / 10 - 6092 häält
Mängitud
34689
korda

Puzzle lastele, sest see on väga lihtne teha. See on väga väike probleem. See on ainult 9 ​​tükki. See on lihtne tagasi kujundamiseks. Soovitame lasta oma lastele teha seda üksi. Pildil näeme Barbie nukk. See on üks lemmik nukk tüdrukud, nii et mulle meeldib olla mängides see foto. Suurust see saab olema väga lihtne, nii et nad ei saa seda teha uuesti ja uuesti. See tegevus on kohandatud lastele. Kõik on tehtud neile, et ta tegeleb ainult hiirt ja lihtsalt vaja lohistada t ...