Tasuta Mängud

Captain America: Winter Soldier

Mängu pusle

Captain America: Winter Soldier

Captain America: Winter Soldier Hinnang: 7/10

Captain America: Winter Soldier mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Sel lõbus mäng sa naudid uut filmi Captain America: Winter Soldier. Me pakkuda teile mõistatus, kus tuleb taastada stseen, kus Steve Rogers (Chris Evans), Captain America, võitlevad Bucky Barnes (Sebastian Stan), Winter Soldier. Tee väljakutse oma sõpradele, et näha, kes saab lõpule lühikese aja jooksul kui võimalik.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6067 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 14 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6067 korda
Captain America: Winter Soldier

Üks vihje lahendada see mõistatus Captain America ja Winter Soldier pannakse esimene serv tükki. Kui olete asub neid saab vaadata läbi andmed, nagu nägu Steven Rogers, Bucky Barnes või kilbi kokkupanek pilt minna lõpuni. Sellisel juhul ei ole väga keeruline, sest mõistatus ei ole suur hulk osi.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Captain America: Winter Soldier oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Pusle flash mäng nimega Captain America: Winter Soldier. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Captain America: Winter Soldier ja see on seotud Pusle. Meie uus mäng Captain America: Winter Soldier on üks parimaid mänge Pusle leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Captain America: Winter Soldier et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Captain America: Winter Soldier
TAGASI

Pusle enim mängitud mängud

Pusle Lastele Tasuta ►

Pusle Lastele

5
5 / 10 - 6092 häält
Mängitud
34694
korda

Puzzle lastele, sest see on väga lihtne teha. See on väga väike probleem. See on ainult 9 ​​tükki. See on lihtne tagasi kujundamiseks. Soovitame lasta oma lastele teha seda üksi. Pildil näeme Barbie nukk. See on üks lemmik nukk tüdrukud, nii et mulle meeldib olla mängides see foto. Suurust see saab olema väga lihtne, nii et nad ei saa seda teha uuesti ja uuesti. See tegevus on kohandatud lastele. Kõik on tehtud neile, et ta tegeleb ainult hiirt ja lihtsalt vaja lohistada t ...