Tasuta Mängud

Tetris mõistatus

Mängu pusle

Tetris mõistatus

Tetris mõistatus Hinnang: 4/10

Tetris mõistatus mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Tetris mängu versiooni.Värv kiibid ilmuvad ülaosas ekraani.Kiibid kukkumise üle. Sa pead neid vaheldumisi panna iga tükk seisukoht, mis sind huvitab. Nooleklahvidega pööramiseks plaadid. Nõus iga tükk omadega põhjas ilma lüngad. Kui täidad rida kiibid ilma tühja rida kaob.Mängu eesmärk on hoida võimalikult kaua tühi ekraan. Tee kaarte ilma lüngad ja mängida nii kaua kui võimalik. Muidugi oled mänginud mitu korda erinevates versioonides ja see on kõige truuks klassikaline.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 20777 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 1970 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 20777 korda
Tetris mõistatus

Klassikaline tetrise mäng. Mängu eesmärk on manipuleerida kuju, liikudes iga üks külili ja keerake, kasutades nooleklahve, mille eesmärk on luua horisontaalne joon plokid ilma lüngad. Kui selline rida on loodud, see kaob, ja iga ploki eespool välja rida langeb. Nagu mängu edenedes, kujundeid langeda kiiremini, ja mäng lõpeb, kui korstnat tükki jõuab tippu võrdsed ja ei uutega on võimalik siseneda. Mäng lõpeb, kui nupud on kuhjatakse välja mänguvälja.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Tetris mõistatus oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Pusle flash mäng nimega Tetris mõistatus. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Tetris mõistatus ja see on seotud Pusle. Meie uus mäng Tetris mõistatus on üks parimaid mänge Pusle leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Tetris mõistatus et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Tetris mõistatus
TAGASI

Pusle enim mängitud mängud

Pusle Lastele Tasuta ►

Pusle Lastele

5
5 / 10 - 6092 häält
Mängitud
34508
korda

Puzzle lastele, sest see on väga lihtne teha. See on väga väike probleem. See on ainult 9 ​​tükki. See on lihtne tagasi kujundamiseks. Soovitame lasta oma lastele teha seda üksi. Pildil näeme Barbie nukk. See on üks lemmik nukk tüdrukud, nii et mulle meeldib olla mängides see foto. Suurust see saab olema väga lihtne, nii et nad ei saa seda teha uuesti ja uuesti. See tegevus on kohandatud lastele. Kõik on tehtud neile, et ta tegeleb ainult hiirt ja lihtsalt vaja lohistada t ...