Tasuta Mängud

Tikksaed filmist Avatar

Mängu pusle

Tikksaed filmist Avatar

Tikksaed filmist Avatar Hinnang: 5/10

Tikksaed filmist Avatar mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Naudi muuta need mõistatused Avatar (James Cameron film) Pandora originaal stseene filmist. Et puzzle, sa pead valima pilt puzzle, osa tüübi ja suuruse puzzle. Kui olete valinud pildi täielik mõistatus kattub ja mõõtmed puzzle, sa pead täitma puzzle. Et anda täielik ülevaade, siis kliki tükk liikuda või pöörelda. Liikuda tükk puzzle, ja liigutad hiirt, et pöörata tükk, klõpsake tühikut või hiire ratast.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 8224 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 124 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 8224 korda
Tikksaed filmist Avatar

Kogumine mõistatusi peategelaste filmi Avatar. Ulme ja ökoloogia film, mis räägib ärakasutamisega läbib planeedi kasutada oma loodusvarasid inimesele. Kuid kohalike elanike mässas selline kasutamine abiga sõdurid südametunnistus. Eepiline lugu armastusest ja julgust, et on mõned pildid ja loodusega, et saate nautida seda teed kogumise mõistatusi, et saad valida ise.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Tikksaed filmist Avatar oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Pusle flash mäng nimega Tikksaed filmist Avatar. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Tikksaed filmist Avatar ja see on seotud Pusle. Meie uus mäng Tikksaed filmist Avatar on üks parimaid mänge Pusle leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Tikksaed filmist Avatar et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Tikksaed filmist Avatar
TAGASI

Pusle enim mängitud mängud

Pusle Lastele Tasuta ►

Pusle Lastele

5
5 / 10 - 6092 häält
Mängitud
34694
korda

Puzzle lastele, sest see on väga lihtne teha. See on väga väike probleem. See on ainult 9 ​​tükki. See on lihtne tagasi kujundamiseks. Soovitame lasta oma lastele teha seda üksi. Pildil näeme Barbie nukk. See on üks lemmik nukk tüdrukud, nii et mulle meeldib olla mängides see foto. Suurust see saab olema väga lihtne, nii et nad ei saa seda teha uuesti ja uuesti. See tegevus on kohandatud lastele. Kõik on tehtud neile, et ta tegeleb ainult hiirt ja lihtsalt vaja lohistada t ...