Tasuta Mängud

Pusle on Homer Simpson

Mängu pusle

Pusle on Homer Simpson

Pusle on Homer Simpson Hinnang: 4/10

Pusle on Homer Simpson mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles mängus sa pead täitma puzzle Homer Simpson. Homer Simpson on märk animeeritud seeria Simpsonid. Täielik mõistatus, pead klõpsake ja lohistage tükki sobitada omavahel. Pilt lapsevanem on jagatud osadeks ja pead uuesti teha kogu pilt on nähtav. Eemale Kui kaks tükki, et minna koos, nad on kinni automaatselt.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 9170 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 274 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 9170 korda
Pusle on Homer Simpson

Et lõpetada Pusle pead klõpsake ja lohistage tükki sobitada neid. Homer Simpson on isa ja Peategelane animeeritud seeria Simpsonid huumor. See sari räägib perekonna mudeli keskmine Ameerika pere. Isa, ema, kaks tütart, üks laps ja rahutu teen. Selle ettevõtmise sa pead täitma puzzle. Iseloomu kannab paari sinine püksid ja valge särk, mis on töö ühtlane tuumajaam, kus ta töötab linnas. Behind näeme sinine taevas. See on hull, seikluslik ja lõbus iseloom.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Pusle on Homer Simpson oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Pusle flash mäng nimega Pusle on Homer Simpson. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Pusle on Homer Simpson ja see on seotud Pusle. Meie uus mäng Pusle on Homer Simpson on üks parimaid mänge Pusle leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Pusle on Homer Simpson et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Pusle on Homer Simpson
TAGASI

Pusle enim mängitud mängud

Pusle Lastele Tasuta ►

Pusle Lastele

5
5 / 10 - 6092 häält
Mängitud
34694
korda

Puzzle lastele, sest see on väga lihtne teha. See on väga väike probleem. See on ainult 9 ​​tükki. See on lihtne tagasi kujundamiseks. Soovitame lasta oma lastele teha seda üksi. Pildil näeme Barbie nukk. See on üks lemmik nukk tüdrukud, nii et mulle meeldib olla mängides see foto. Suurust see saab olema väga lihtne, nii et nad ei saa seda teha uuesti ja uuesti. See tegevus on kohandatud lastele. Kõik on tehtud neile, et ta tegeleb ainult hiirt ja lihtsalt vaja lohistada t ...