Tasuta Mängud

Jõulud Pusle Kohta Simpsonid

Mängu pusle

Jõulud Pusle Kohta Simpsonid

Jõulud Pusle Kohta Simpsonid Hinnang: 5/10

Jõulud Pusle Kohta Simpsonid mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles puzzle, peate täitma jõulud pildi liikmed Simpsons pere. Näete Homer Simpson kostüüm Jõuluvana, kes on läinud magama kelgule. Täielik mõistatus, pead klõpsake ja lohistage tükki sobitada tükid kokku. Me näeme, kolm venda ja parim sõber olete laadimise kingitusi Santa kelk. On jõululaupäev ja saab kingitusi lastele üle kogu maailma. Maagiline ja eriline õhtu täis kingitusi kõigile.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 8954 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 210 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 8954 korda
Jõulud Pusle Kohta Simpsonid

Santa on uued abilised, need on peategelased animeeritud seeria. Näeme pereliikmete et teha abilised. Oleme saavutanud Homer Simpson magab esiküljel Kelk.Vennad tagasi riides nagu abid, kõrvad tipp. Parim sõber on laste üks abilised kingitusi. Kõigist laadida kelk koos kõigi kinkepakendid. Tonight jõuluvana lendab üle kogu maailma ning alanevad korstnad jätta kingitused jõulupuu iga maja.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Jõulud Pusle Kohta Simpsonid oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Pusle flash mäng nimega Jõulud Pusle Kohta Simpsonid. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Jõulud Pusle Kohta Simpsonid ja see on seotud Pusle. Meie uus mäng Jõulud Pusle Kohta Simpsonid on üks parimaid mänge Pusle leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Jõulud Pusle Kohta Simpsonid et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Jõulud Pusle Kohta Simpsonid
TAGASI

Pusle enim mängitud mängud

Pusle Lastele Tasuta ►

Pusle Lastele

5
5 / 10 - 6092 häält
Mängitud
34694
korda

Puzzle lastele, sest see on väga lihtne teha. See on väga väike probleem. See on ainult 9 ​​tükki. See on lihtne tagasi kujundamiseks. Soovitame lasta oma lastele teha seda üksi. Pildil näeme Barbie nukk. See on üks lemmik nukk tüdrukud, nii et mulle meeldib olla mängides see foto. Suurust see saab olema väga lihtne, nii et nad ei saa seda teha uuesti ja uuesti. See tegevus on kohandatud lastele. Kõik on tehtud neile, et ta tegeleb ainult hiirt ja lihtsalt vaja lohistada t ...