Tasuta Mängud

Power Rangers Lendav Zord

Mängu Power Rangers

Power Rangers Lendav Zord

Power Rangers Lendav Zord Hinnang: 7/10

Power Rangers Lendav Zord mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

See tasuta online mäng on ideaalne neile, Power Rangers lovers, sest saad lennata zord vana kahemõõtmeline shooter tüüpi mängu. Kas sa ei alati tahtnud olla võimsus Ranger? Selle tasuta online mängu, siis on võimalik seda teha, nii kaua, kui soovite. Kasuta nooleklahve ja tühikut tulistada. Vältige tabanud ja koguda võimu ups ja tervise, et leiad mööda tase. Hea asi see on mäng, mida saab liigutada ka vasakule, nii et kui sa jätsid midagi, võid minna tagasi ja saada see või tappa, sõltuvalt sellest, milline see on.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 6525 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 14 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 6525 korda
Power Rangers Lendav Zord

Power Rangers müstiline jõud on neljateistkümnes hooajal Power Rangers frantsiis. Show on kohandatud seeria nimega Super Sentai nagu kõikide Power Rangers seeria. Mystic Force on kohandatud 29. seeria Mahou Sentai Magiranger. See ametlikult esilinastunud 20. veebruaril 2006. Näita on alati olnud mõned meeskonnad kostümeeritud kangelased kohandatud luua laste telesarjas. Kuna need on omamoodi ninjas kes on palju võimu ja teha palju muud kraami, tegevus suunatud vägivald laste tõstatatud palju esialgse kriitika. Kuid see on kuidagi suutnud jätkata ning alates 2013, frantsiis koosneb 20 televiisor hooaega ja kahe teatri filme. Kas teadsite, et aastatel 2003 ja 2010 frantsiis kuulus Walt Disney Company?Ülejäänud aeg, seeria kuulus oma looja, Haim Saban.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Power Rangers Lendav Zord oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Power Rangers flash mäng nimega Power Rangers Lendav Zord. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Power Rangers Lendav Zord ja see on seotud Power Rangers. Meie uus mäng Power Rangers Lendav Zord on üks parimaid mänge Power Rangers leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Power Rangers Lendav Zord et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Power Rangers Lendav Zord
TAGASI

Power Rangers Enim mängitud mängud

Power Ranger\'s Kostüümid Tasuta ►

Power Ranger's Kostüümid

5
5 / 10 - 8036 häält
Mängitud
76088
korda

Power Ranger kandma riideid nii palju võitlema oma igapäevaelus. Kui soovid kleit Power Ranger, klõpsa hiirega kiivrit, Pükste, kampsunid ja saapad ja te näete, et punkteerimist element vahetab värvi.

Power Rangers tegevus Tasuta ►

Power Rangers tegevus

5
5 / 10 - 4916 häält
Mängitud
61830
korda

Vali oma võimu Ranger jahti ribad koletis ja tuleb un kangelane. Te nooleklahvide, tühiku hüpata ja kirjas Z tappa.

Power Rangers džunglisse Tasuta ►

Power Rangers džunglisse

4
4 / 10 - 3948 häält
Mängitud
56059
korda

Suvel, siis avaneb filmi \"Power Ranger džunglisse\" ja plakati müüvad. Kas sa julged taastada plakati filmi?. Selleks valige nupp hiirega ja kui liitute 2 või enamaks tükiks, need asetuks automaatselt.