Tasuta Mängud

Põgenema

Mängida põgenema mängud

Põgenema Mängud

Põgenema mänge nii, et sul võib olla lõbus iga päev meie kodulehel, ilma installida või allalaadimiseks midagi. Sinu online vaba aja veetmise ja meelelahutuse valdkonnas.

Põgenema mängud

Pärast!
Hinda!
Jaga!
Delicious
Soovitatud põgenema mäng

Põgeneda Maa

 põgeneda maa mäng Tasuta ►

See tasuta internetis mäng on umbes olend, kes elas kuu peal ja langeb Maa. Tagastada, peate kasutama objekte igal ekraanil jätkata lõpuks seiklus ja minema siit. Lihtsalt klõpsa objekte, mis ilmuvad ekraanile reaktsioonid. Kui kõik on valmis, siis klõpsa märgi ette ja jõuda järgmisele tasandile. Lihtne kuid lõbus mäng, mis sobib ideaals ... Loe edasi

Põgenema tasuta mängud mängida tasuta eesti põgenema tasuta flash mänge mängida uusimaid mänge iga päev

Tasuta põgenema mängud

Uus põgenema

Põgenema

Mängi tasuta Online Mängud eesti. Mängud, kus sa pead väljumist kuskil, siis on ummikus mõned saidi ja pead leidma tee, kuidas taastada vabadus. Ületada takistusi ja põgeneda sokkelosta, kaevandus või kohas, kus sa pead leidma väljapääsu. Põgeneda mänge. Põgeneda tuba maju. Põgeneda vanglast. Lahenda testid või saada väljapääs kuskil mis on suletud. Leia väljapääs selles kogumise tegevus inimestele sobivate klaustrofoobia. Kõndida labürindis või dodging vaenlased leida väljapääs. Kui oled tähelepanelik inimene või sulle meeldib mõistatusi teil leida vihjeid või ohutu tee, mis võimaldab teil edukalt vastu. Paljud erinevad variandid sama originaalne idee. Kui teil on piiratud ruumi teil on vaja leida väljapääs. Kui te jälitama või läbima katsed leida ohutu tee.

põgenema Mängud mis on tõesti naljakas mängida tasuta põgenema flash mängud. See kategooria on seotud tubade põgeneda mänge või saite, mis on suletud. jälgi rada, vältides takistusi, mis kulgeb testid ja peksmine vaenlased või muidu. leida väljapääsu hoone või koht, kus olete sunnitud. saavutada vabadus ja tänaval. väljumisstsenaariumid suletud keskkonnas, läbi erinevate testide ja dodging vastased. tegevus erinevate ja originaal otsing peateema. mängud pärit kusagilt. otsid uks või põgeneda, kui teil on lukustatud. leia ohutu teekonna teedel, kus sa pead minema. nautige neid originaal ja erinevaid tegevusi.. Siit leiad põgenema tasuta mänge mängida eesti ilma installida või midagi laadida arvutisse, meie sisu on 100% usaldusväärne. Uus põgenema mängud, mida ajakohastatakse iga päev ja parimaid mänge lastele. põgenema päev tasuta ja videomängud, mida saab kasutada arvuti ja jagada neid oma sõprade ja kontaktide sotsiaalsete võrgustike nagu Facebook, Twitter ja Google Plus.