Tasuta Mängud

Zuma koos piljardilauad pallid

Mängu piljardi

Zuma koos piljardilauad pallid

Zuma koos piljardilauad pallid Hinnang: 5/10

Zuma koos piljardilauad pallid mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Versioon Zuma mängu bassein pallid. Pallid on värvilised ja tundub, siis on juhtida hiirega palli värvi, et sa pead tegema, rühma ja vähemalt kolm palli sama värvi. Ilmuvad küljel pika rida ja sa pead sellest lahti täieliku kaotamise poolt lingi link. Sa pead tegema neid rühmi kaduda ja lahkuvad saidilt. Eesmärgiks on kõrvaldada terve rea värve. Teil on piiratud aja jooksul iga kirje.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 23183 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 1328 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 23183 korda
Zuma koos piljardilauad pallid

See mäng on versioon Zuma, sa pead kasutama hiirt, et eesmärk ja tulekahju bassein pallid suunas muude liikuvate palli moodustada rühmad kolme või enama pallid on sama värvi. Sa pead eemaldama kõik, mis ekraanile ilmub. Sa pead töötama selge kõike enne kui aeg otsa saab.Line liigub samas üritate kõik teemad kaovad. Edu populaarne mäng Zuma kohaldada piljardilauad mängu.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Zuma koos piljardilauad pallid oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Piljardi flash mäng nimega Zuma koos piljardilauad pallid. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Zuma koos piljardilauad pallid ja see on seotud Piljardi. Meie uus mäng Zuma koos piljardilauad pallid on üks parimaid mänge Piljardi leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Zuma koos piljardilauad pallid et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Zuma koos piljardilauad pallid
TAGASI

Piljardi enim mängitud mängud

snuuker isand Tasuta ►

Snuuker isand

5
5 / 10 - 17076 häält
Mängitud
275809
korda

Kui sa tahad mängida piljardit, selles online mängu saab mängida populaarne 8 palli mängus.Mänguviis selle videomängu on üsna tõetruu. Eesmärk on panna auku kõik pallid on sama tüüpi ning lõpuks tasku 8 kuul auku vastas viimane pall, mis sai. Mängida piljardit, valige valge palli hiire vasakut nuppu ja asetage see õige koht pilt. Liiguta hiirt, et eesmärk, hoia vasakut nuppu ja vabastage lüüa palli soovitud jõudu. Kui te eesmärk ja võibolla saan teha mõned koroona ja panna ...

pane punane piljardilauad pallid Tasuta ►

Pane punane piljardilauad pallid

6
6 / 10 - 2172 häält
Mängitud
128672
korda

Selles piljardilaud simulaatori peate panna kõik punased pallid aukudesse nurkades. See online mäng on mõeldud ühe mängija, mistõttu on kavandatud väiksemad tabelis vaid neli auku. See on lihtsustatud variant snooker, ingliskeelses versioonis piljardit.Mat, kus mängitakse on roheline, traditsiooniline värv maailmas piljardit. Ka punased kuulid on väga levinud snuukerimängu. Kui soovite, et õppida mängima, saab harjutada seda online mängu.

piljardilauad maniakk Tasuta ►

Piljardilauad maniakk

5
5 / 10 - 6454 häält
Mängitud
95609
korda

Sina ka hulluks minna hea mängu piljard? Seejärel oodake enam. Vali oma lemmik piljard, aseta pallid esialgse kolmnurga ja alustada uut mängu. See mäng töötab reegleid piljard, tuntud mängu nimega 8-Ball. Kirkad kii, mille eesmärk koos valge pall ja pane pallid küljeaukudest olla mängu võitja. Saad mängida kõik korda teil on tunne, et hoida parandada oma tehnikat ja seejärel väljakutse oma sõpradele, et näha, kes on parim. Ainult sel moel saame me teada, kes on tõeline piljardi ...