Tasuta Mängud

Piljard Mängu Internetis

Mängu piljardi

Piljard mängu internetis

Piljard Mängu Internetis Hinnang: 3/10

Piljard mängu internetis mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles lauamäng sa pead mängima basseini poole. Selles lauamäng, sa pead mängima mängu bassein. Et mängida piljardit, peate tabama löögikuuliga löögikuuliga. Eesmärk on tutvustada ülejäänud pallid aukudesse näete lauale. Liiguta hiirt, et pöörata kii, hiire vasakut nuppu, et valida tee shot ja liiguta hiirt, et anda võim shot. Sa saad punkte kui sa palli auku.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 53947 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 3.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hinnang põhineb 3284 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 53947 korda
Piljard Mängu Internetis

Online bassein mäng kus sa pead vajuta pallid laual kii võtta iga palli auku.Eesmärgiks on saada iga kuuli torkekoha ühes augud, mis on nurkades mängulaua või keskele. Versioon klassikalisest lauamängu, kuid kohandatud arvuti. Saad mängida tasuta piljardit seda tasuta simulaatori arvuti.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Piljard Mängu Internetis oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Piljardi flash mäng nimega Piljard Mängu Internetis. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Piljard Mängu Internetis ja see on seotud Piljardi. Meie uus mäng Piljard Mängu Internetis on üks parimaid mänge Piljardi leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Piljard Mängu Internetis et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Piljard Mängu Internetis
TAGASI

Piljardi enim mängitud mängud

snuuker isand Tasuta ►

Snuuker isand

5
5 / 10 - 17076 häält
Mängitud
275315
korda

Kui sa tahad mängida piljardit, selles online mängu saab mängida populaarne 8 palli mängus.Mänguviis selle videomängu on üsna tõetruu. Eesmärk on panna auku kõik pallid on sama tüüpi ning lõpuks tasku 8 kuul auku vastas viimane pall, mis sai. Mängida piljardit, valige valge palli hiire vasakut nuppu ja asetage see õige koht pilt. Liiguta hiirt, et eesmärk, hoia vasakut nuppu ja vabastage lüüa palli soovitud jõudu. Kui te eesmärk ja võibolla saan teha mõned koroona ja panna ...

pane punane piljardilauad pallid Tasuta ►

Pane punane piljardilauad pallid

6
6 / 10 - 2172 häält
Mängitud
128346
korda

Selles piljardilaud simulaatori peate panna kõik punased pallid aukudesse nurkades. See online mäng on mõeldud ühe mängija, mistõttu on kavandatud väiksemad tabelis vaid neli auku. See on lihtsustatud variant snooker, ingliskeelses versioonis piljardit.Mat, kus mängitakse on roheline, traditsiooniline värv maailmas piljardit. Ka punased kuulid on väga levinud snuukerimängu. Kui soovite, et õppida mängima, saab harjutada seda online mängu.

piljardilauad maniakk Tasuta ►

Piljardilauad maniakk

5
5 / 10 - 6454 häält
Mängitud
95353
korda

Sina ka hulluks minna hea mängu piljard? Seejärel oodake enam. Vali oma lemmik piljard, aseta pallid esialgse kolmnurga ja alustada uut mängu. See mäng töötab reegleid piljard, tuntud mängu nimega 8-Ball. Kirkad kii, mille eesmärk koos valge pall ja pane pallid küljeaukudest olla mängu võitja. Saad mängida kõik korda teil on tunne, et hoida parandada oma tehnikat ja seejärel väljakutse oma sõpradele, et näha, kes on parim. Ainult sel moel saame me teada, kes on tõeline piljardi ...