Tasuta Mängud

super snuuker

Mängu piljardi

Super snuuker

Super snuuker Hinnang: 6/10

Super snuuker mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles bassein mäng eesmärk on väga lihtne: panna kõik pallid auku. Selleks saab mängida laudades erinevalt, nagu kandiline, viisnurga kujuga või ületada. Kui paned mitu palli samal auk samas perspektiivis ja sa saad rohkem punkte, mis kogunevad teie üldskoori. Tee väljakutse oma sõpradele, et näha, kes saab kõige rohkem punkte! Et saada head pilti, siis peab olema ettevaatlik õigus Teie shot ja eesmärk ning õiges suunas. Selle online bassein mäng sa tead, teistmoodi kui tavaline 8-Ball mängud.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 29640 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 1898 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 29640 korda
super snuuker

Piljard või snooker on lõbus tegevus, mida peetakse sport. Piljard praktiseeritakse lauale, mis on tavaliselt roheline, sinine või isegi punane. Kõige levinum viis mängida tabab valge pall kaua kinni, ja paneb ülejäänud pallid erinevate aukude panna pool lauda. Mängija, kes esimese värava oma pallid võidab. Selles mängus, aga eesmärk on panna kõik pallid, kasutades kõige vähem viskab. Mängija, kellel on kõige rohkem punkte, võidab.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega super snuuker oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Piljardi flash mäng nimega super snuuker. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega super snuuker ja see on seotud Piljardi. Meie uus mäng super snuuker on üks parimaid mänge Piljardi leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega super snuuker et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

super snuuker
TAGASI

Piljardi enim mängitud mängud

snuuker isand Tasuta ►

Snuuker isand

5
5 / 10 - 17076 häält
Mängitud
275809
korda

Kui sa tahad mängida piljardit, selles online mängu saab mängida populaarne 8 palli mängus.Mänguviis selle videomängu on üsna tõetruu. Eesmärk on panna auku kõik pallid on sama tüüpi ning lõpuks tasku 8 kuul auku vastas viimane pall, mis sai. Mängida piljardit, valige valge palli hiire vasakut nuppu ja asetage see õige koht pilt. Liiguta hiirt, et eesmärk, hoia vasakut nuppu ja vabastage lüüa palli soovitud jõudu. Kui te eesmärk ja võibolla saan teha mõned koroona ja panna ...

pane punane piljardilauad pallid Tasuta ►

Pane punane piljardilauad pallid

6
6 / 10 - 2172 häält
Mängitud
128672
korda

Selles piljardilaud simulaatori peate panna kõik punased pallid aukudesse nurkades. See online mäng on mõeldud ühe mängija, mistõttu on kavandatud väiksemad tabelis vaid neli auku. See on lihtsustatud variant snooker, ingliskeelses versioonis piljardit.Mat, kus mängitakse on roheline, traditsiooniline värv maailmas piljardit. Ka punased kuulid on väga levinud snuukerimängu. Kui soovite, et õppida mängima, saab harjutada seda online mängu.

piljardilauad maniakk Tasuta ►

Piljardilauad maniakk

5
5 / 10 - 6454 häält
Mängitud
95609
korda

Sina ka hulluks minna hea mängu piljard? Seejärel oodake enam. Vali oma lemmik piljard, aseta pallid esialgse kolmnurga ja alustada uut mängu. See mäng töötab reegleid piljard, tuntud mängu nimega 8-Ball. Kirkad kii, mille eesmärk koos valge pall ja pane pallid küljeaukudest olla mängu võitja. Saad mängida kõik korda teil on tunne, et hoida parandada oma tehnikat ja seejärel väljakutse oma sõpradele, et näha, kes on parim. Ainult sel moel saame me teada, kes on tõeline piljardi ...