Tasuta Mängud

American piljardilauad mängu

Mängu piljardi

American piljardilauad mängu

American piljardilauad mängu Hinnang: 4/10

American piljardilauad mängu mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

See online mäng on simulaator populaarne mäng 8 palli mängu piljardit.Mängu eesmärgiks on panna kõik pallid, välja arvatud 8 ball on must. See pall satub viimane koht, ja tuleb sisestada vastupidine auk viimase palli sai värvi. Hiirega saad kontrollida insult löögikuuli, mis võimaldab teil sisestada muud piljardilauad pallid. Saada parim tulemus ja praktikas väljakutse oma sõpradele. Ole ettevaatlik, et mitte lüüa must pall, sest kui sa kaotad mängu otse. Selles mängus sa õpid, kuidas mängida piljardit.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 14463 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 510 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 14463 korda
American piljardilauad mängu

Sport piljardit on üsna vana ja algselt kasutatud kuulid olid valmistatud elevandiluu. Täna sünteetilised materjalid selle valmistamiseks kasutada. Sest kõrv ei libise kui kiipalli, kriit kasutatakse (tavaliselt sinine) värvi kiid. Seal on palju erinevaid spordi-, sõltuvalt riigist, kus nad kasutavad. Populaarseim piljardi mäng on 8-palli, kuid on ka teisi viise, kuidas mängida, palju variante.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega American piljardilauad mängu oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Piljardi flash mäng nimega American piljardilauad mängu. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega American piljardilauad mängu ja see on seotud Piljardi. Meie uus mäng American piljardilauad mängu on üks parimaid mänge Piljardi leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega American piljardilauad mängu et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

American piljardilauad mängu
TAGASI

Piljardi enim mängitud mängud

snuuker isand Tasuta ►

Snuuker isand

5
5 / 10 - 17076 häält
Mängitud
275315
korda

Kui sa tahad mängida piljardit, selles online mängu saab mängida populaarne 8 palli mängus.Mänguviis selle videomängu on üsna tõetruu. Eesmärk on panna auku kõik pallid on sama tüüpi ning lõpuks tasku 8 kuul auku vastas viimane pall, mis sai. Mängida piljardit, valige valge palli hiire vasakut nuppu ja asetage see õige koht pilt. Liiguta hiirt, et eesmärk, hoia vasakut nuppu ja vabastage lüüa palli soovitud jõudu. Kui te eesmärk ja võibolla saan teha mõned koroona ja panna ...

pane punane piljardilauad pallid Tasuta ►

Pane punane piljardilauad pallid

6
6 / 10 - 2172 häält
Mängitud
128346
korda

Selles piljardilaud simulaatori peate panna kõik punased pallid aukudesse nurkades. See online mäng on mõeldud ühe mängija, mistõttu on kavandatud väiksemad tabelis vaid neli auku. See on lihtsustatud variant snooker, ingliskeelses versioonis piljardit.Mat, kus mängitakse on roheline, traditsiooniline värv maailmas piljardit. Ka punased kuulid on väga levinud snuukerimängu. Kui soovite, et õppida mängima, saab harjutada seda online mängu.

piljardilauad maniakk Tasuta ►

Piljardilauad maniakk

5
5 / 10 - 6454 häält
Mängitud
95353
korda

Sina ka hulluks minna hea mängu piljard? Seejärel oodake enam. Vali oma lemmik piljard, aseta pallid esialgse kolmnurga ja alustada uut mängu. See mäng töötab reegleid piljard, tuntud mängu nimega 8-Ball. Kirkad kii, mille eesmärk koos valge pall ja pane pallid küljeaukudest olla mängu võitja. Saad mängida kõik korda teil on tunne, et hoida parandada oma tehnikat ja seejärel väljakutse oma sõpradele, et näha, kes on parim. Ainult sel moel saame me teada, kes on tõeline piljardi ...