Tasuta Mängud

Lõhkeainet Piljard Võistkonnad

Mängu piljardi

Lõhkeainet piljard võistkonnad

Lõhkeainet Piljard Võistkonnad Hinnang: 4/10

Lõhkeainet piljard võistkonnad mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles mängus yo mängima piljardit koos kuulid, mis sisaldavad plahvatusohtlikke pomme ja sa pead need blokeerida, kehtestades augud. Et mängida plahvatusohtliku piljard, pead sa liiguta hiirt, et suunata trajektoori peamised palli ja sa impulsi vasak hiire anda peamised palli kii. Piljard on lauamäng, mida praktiseeritakse sõidu muutuv arv kuule kii, lauale, mis on ümbritsetud bändidest elastne materjal ja auke pool lõpeb. Hindepunktide kogusumma aega, et pomm näitab oma plahvatuse, kui olete kahjutuks pomm.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 27524 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 910 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 27524 korda
Lõhkeainet Piljard Võistkonnad

pommid, piljard, lauamäng,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Lõhkeainet Piljard Võistkonnad oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Piljardi flash mäng nimega Lõhkeainet Piljard Võistkonnad. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Lõhkeainet Piljard Võistkonnad ja see on seotud Piljardi. Meie uus mäng Lõhkeainet Piljard Võistkonnad on üks parimaid mänge Piljardi leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Lõhkeainet Piljard Võistkonnad et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Lõhkeainet Piljard Võistkonnad
TAGASI

Piljardi enim mängitud mängud

snuuker isand Tasuta ►

Snuuker isand

5
5 / 10 - 17076 häält
Mängitud
275315
korda

Kui sa tahad mängida piljardit, selles online mängu saab mängida populaarne 8 palli mängus.Mänguviis selle videomängu on üsna tõetruu. Eesmärk on panna auku kõik pallid on sama tüüpi ning lõpuks tasku 8 kuul auku vastas viimane pall, mis sai. Mängida piljardit, valige valge palli hiire vasakut nuppu ja asetage see õige koht pilt. Liiguta hiirt, et eesmärk, hoia vasakut nuppu ja vabastage lüüa palli soovitud jõudu. Kui te eesmärk ja võibolla saan teha mõned koroona ja panna ...

pane punane piljardilauad pallid Tasuta ►

Pane punane piljardilauad pallid

6
6 / 10 - 2172 häält
Mängitud
128346
korda

Selles piljardilaud simulaatori peate panna kõik punased pallid aukudesse nurkades. See online mäng on mõeldud ühe mängija, mistõttu on kavandatud väiksemad tabelis vaid neli auku. See on lihtsustatud variant snooker, ingliskeelses versioonis piljardit.Mat, kus mängitakse on roheline, traditsiooniline värv maailmas piljardit. Ka punased kuulid on väga levinud snuukerimängu. Kui soovite, et õppida mängima, saab harjutada seda online mängu.

piljardilauad maniakk Tasuta ►

Piljardilauad maniakk

5
5 / 10 - 6454 häält
Mängitud
95353
korda

Sina ka hulluks minna hea mängu piljard? Seejärel oodake enam. Vali oma lemmik piljard, aseta pallid esialgse kolmnurga ja alustada uut mängu. See mäng töötab reegleid piljard, tuntud mängu nimega 8-Ball. Kirkad kii, mille eesmärk koos valge pall ja pane pallid küljeaukudest olla mängu võitja. Saad mängida kõik korda teil on tunne, et hoida parandada oma tehnikat ja seejärel väljakutse oma sõpradele, et näha, kes on parim. Ainult sel moel saame me teada, kes on tõeline piljardi ...