Tasuta Mängud

ameerika piljard

Mängu piljardi

Ameerika piljard

Ameerika piljard Hinnang: 5/10

Ameerika piljard mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Naudi mängides piljardit selles simulaator mäng, kus sa pead panema kõik pallid auku. Mängida piljardit, liiguta hiirt, et suunata teele löögikuuli ning vajutada hiire vasak nupp teha taco. Vajutades hiire nuppu näed post arvutab jõud läheneb ja kaugeneb. Sa kaotad poole oma elust, kui te ei sisesta palli värvi või pool vooderdatud kasu elu, saad punkte kui sa paned värvilist palli kleit kaevandis.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 25359 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 1298 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 25359 korda
ameerika piljard

Piljardi simulaator, kus sa pead panema kõik värvilised pallid aukudesse nurkades mänguvälja. On sinine kangas me kõik pallid. Piljardilauad pallid on siledad või värvi joon. Sa pead kinni puhub ja caroms iga pallid aukudesse nurkades piljardilaud. Arvuta jõudu löök kui suumib valge löögikuul. Sa pead proovige panna kõik võimalikud lühima võimaliku aja jooksul mängu.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega ameerika piljard oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Piljardi flash mäng nimega ameerika piljard. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega ameerika piljard ja see on seotud Piljardi. Meie uus mäng ameerika piljard on üks parimaid mänge Piljardi leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega ameerika piljard et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

ameerika piljard
TAGASI

Piljardi enim mängitud mängud

snuuker isand Tasuta ►

Snuuker isand

5
5 / 10 - 17076 häält
Mängitud
275540
korda

Kui sa tahad mängida piljardit, selles online mängu saab mängida populaarne 8 palli mängus.Mänguviis selle videomängu on üsna tõetruu. Eesmärk on panna auku kõik pallid on sama tüüpi ning lõpuks tasku 8 kuul auku vastas viimane pall, mis sai. Mängida piljardit, valige valge palli hiire vasakut nuppu ja asetage see õige koht pilt. Liiguta hiirt, et eesmärk, hoia vasakut nuppu ja vabastage lüüa palli soovitud jõudu. Kui te eesmärk ja võibolla saan teha mõned koroona ja panna ...

pane punane piljardilauad pallid Tasuta ►

Pane punane piljardilauad pallid

6
6 / 10 - 2172 häält
Mängitud
128497
korda

Selles piljardilaud simulaatori peate panna kõik punased pallid aukudesse nurkades. See online mäng on mõeldud ühe mängija, mistõttu on kavandatud väiksemad tabelis vaid neli auku. See on lihtsustatud variant snooker, ingliskeelses versioonis piljardit.Mat, kus mängitakse on roheline, traditsiooniline värv maailmas piljardit. Ka punased kuulid on väga levinud snuukerimängu. Kui soovite, et õppida mängima, saab harjutada seda online mängu.

piljardilauad maniakk Tasuta ►

Piljardilauad maniakk

5
5 / 10 - 6454 häält
Mängitud
95468
korda

Sina ka hulluks minna hea mängu piljard? Seejärel oodake enam. Vali oma lemmik piljard, aseta pallid esialgse kolmnurga ja alustada uut mängu. See mäng töötab reegleid piljard, tuntud mängu nimega 8-Ball. Kirkad kii, mille eesmärk koos valge pall ja pane pallid küljeaukudest olla mängu võitja. Saad mängida kõik korda teil on tunne, et hoida parandada oma tehnikat ja seejärel väljakutse oma sõpradele, et näha, kes on parim. Ainult sel moel saame me teada, kes on tõeline piljardi ...