Tasuta Mängud

Piljardi

Mängida piljardi mängud

Piljardi Mängud

Piljardi mänge nii, et sul võib olla lõbus iga päev meie kodulehel, ilma installida või allalaadimiseks midagi. Sinu online vaba aja veetmise ja meelelahutuse valdkonnas.

Piljardi mängud

Pärast!
Hinda!
Jaga!
Delicious
Soovitatud piljardi mäng

briti snooker

 briti snooker mäng Tasuta ►

See snuukerimängu on tehtud ühe mängija. In english snooker, pallid on punane ja kollane, ja iga mängija peab panema oma pallid värvi. Sel juhul on ainult punased pallid ja sa pead pane need kõik augud lööb neile koos valge pall. Et seda teha, peate kasutama taco. Kui kõrvale asetatud pall näed mõningaid kaubamärke, mis aitab sul luua o ... Loe edasi

Piljardi tasuta mängud mängida tasuta eesti piljardi tasuta flash mänge mängida uusimaid mänge iga päev

Tasuta piljardi mängud

Uus piljardi

Piljardi

Mängi tasuta Online Mängud eesti. Simulaatorid Internetis piljard, mängida nagu lauale arvutage löökidega kii ja võtta pallid taskutesse. Parim vaba piljardi mängud. Lauad piljardit. Piljard on täpne sport, mida mängitakse piljardilaud. Kepiga kutsus kii pallid tabanud.Laua servad on elastne.Tabel võib olla taskud, kui pallid tulevad või mitte.Mängud algavad alati kii lööb palli. Algselt elevandiluu olid täna on valmistatud sünteetilisest materjalist, mis näeb välja selline. Online bassein simulaatorid. Mängida nii, kui sa olid virtuaalne pool saalis. Sest piljardisaal lovers, kes sai Olympic. Võtke virtuaalse kii ja eesmärk hoolikalt, mida sa pead tegema midagi väga raske. Õpi trigonomeetria, kontrollib jõu eesmärk hästi, leida jõudu, mida vaja ja saada, et see ei ole mitte pall, et võita mäng. Cue sport tuntud ka piljardilauad sport erinevaid osavus mängitakse kiid kasutatud streik piljardilauad pallid. Mängud mängitakse piljardilaud.

piljardi Mängud mis on tõesti naljakas mängida tasuta piljardi flash mängud. See kategooria on seotud mäng põhineb tabanud palli omavahel ja ansamblid.kaks varianti see mäng rohkem populaarne prantsuse piljard ja bassein. esimene mängitakse kaks valget palli ja teine ​​on taskud, kus sa pead auku kõik värvilised pallid. on ka teisi versioone teistes riikides, kuid kaks kõige populaarsem on need.pallid peaks liikuma ümber laua ja teevad koroona vabalt omavahel. mängud karamboolad. mängijad peavad olema palju oskusi, et võita mäng. meistrivõistlused ja võistlused see sport on auhinnad miljoneid. mängud mängitakse koroona piljard tabelis.. Siit leiad piljardi tasuta mänge mängida eesti ilma installida või midagi laadida arvutisse, meie sisu on 100% usaldusväärne. Uus piljardi mängud, mida ajakohastatakse iga päev ja parimaid mänge lastele. piljardi päev tasuta ja videomängud, mida saab kasutada arvuti ja jagada neid oma sõprade ja kontaktide sotsiaalsete võrgustike nagu Facebook, Twitter ja Google Plus.