Tasuta Mängud

Pesapall

Mängida pesapall mängud

Pesapall Mängud

Pesapall mänge nii, et sul võib olla lõbus iga päev meie kodulehel, ilma installida või allalaadimiseks midagi. Sinu online vaba aja veetmise ja meelelahutuse valdkonnas.

Pesapall mängud

Pärast!
Hinda!
Jaga!
Delicious
Soovitatud pesapall mäng

pesapalli püüdja

 pesapalli püüdja mäng Tasuta ►

Selles pesapalli mäng sa kontrolli keskus valdkonnas, kes on mängija, mis tegeleb palli püüda, kui ta tabas taigna. Et saagi sa pead liikuma külgsuunas nooltega. Kuigi mäng on korea, on lihtne mängida olenemata keelest.

Pesapall tasuta mängud mängida tasuta eesti pesapall tasuta flash mänge mängida uusimaid mänge iga päev

Tasuta pesapall mängud

Uus pesapall

Pesapall

Mängi tasuta Online Mängud eesti. Pesapall mängud, võistkond mängis vahel kaks võistkonda üheksast mängijat iga. Pesapall simulaatorid. Base pallimängud. Mängitakse lööb palli kurikaga palli on löönud. Toss palli kurikaga üle põllu ja sportlane on alavääristama valdkonnas püüab jõuda võimalikult alus, et anda tagasi baasi, kus ta tabas. Saavutamine nii tuntud ja lööb rassist.Kaitsta mängijaid tuleb leida pall tabas eemaldada mängija, kes palli või muu Racers enne kui nad jõuavad üks esimesi saada alused või lööb sõit.

pesapall Mängud mis on tõesti naljakas mängida tasuta pesapall flash mängud. See kategooria on seotud pesapall simulaatorid, kus saab õppida mängima seda mängu ja teha asju nagu mängijate teha.mängu eesmärk või mängu on koguda kõige rohkem punkte jooksul 9 korda on meil mäng. sa ei saa teha, et mäng jookseb kuni on võitja. sportlased pesapalli. mängijad valdkonnas: kann, püüdja​​, first baseman, pesapallur, kolmas baseman, lühikese peatuse, left fielder, center fielder, right fielder ja määratud hitter. mängijad välja, et parima võimaliku tehnika ning kui kolm neist on kõrvaldatud edasi kaitsta. kohas, kus sa vajutad teemant ja on koht, kus jooksjad peavad jõudma.. Siit leiad pesapall tasuta mänge mängida eesti ilma installida või midagi laadida arvutisse, meie sisu on 100% usaldusväärne. Uus pesapall mängud, mida ajakohastatakse iga päev ja parimaid mänge lastele. pesapall päev tasuta ja videomängud, mida saab kasutada arvuti ja jagada neid oma sõprade ja kontaktide sotsiaalsete võrgustike nagu Facebook, Twitter ja Google Plus.