Tasuta Mängud

Toapoiss Park

Mängu parkimine

Toapoiss park

Toapoiss Park Hinnang: 5/10

Toapoiss park mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles mängus oled valet park, kliendid on unikaalsed, et sa pead olema ettevaatlik, et mitte keemistsentrid auto teiste autode parkimise eest pidurdada või parkimine. Sul on 3 minutit parkida auto, teised autod ootavad ja inpacientarian. Kontrolli auto nooleklahvidega.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 13518 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 5.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hinnang põhineb 708 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 13518 korda
Toapoiss Park

parkimine, parkla, park oma auto,

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Toapoiss Park oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Parkimine flash mäng nimega Toapoiss Park. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Toapoiss Park ja see on seotud Parkimine. Meie uus mäng Toapoiss Park on üks parimaid mänge Parkimine leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Toapoiss Park et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Toapoiss Park
TAGASI

Parkimine enim mängitud mängud

Parkimine Auto Tasuta ►

Parkimine auto

6
6 / 10 - 2548 häält
Mängitud
29819
korda

Selles arvutimäng, pead parkidasaadaval ainult kohtparkimine. Sa kasutad nooleklahve juhtida autot. Sa kaotad, kui te puudutage pidevjoon või tungida parkimine. Liiguta oma auto parkimise jätta auto õiges kohas. Sa pead vaatamatasuta ruumi jätta oma sõiduk. Sa pead olema ettevaatlik, sest reaalses elus ei kontakteeruda teised sõidukid on pargitud. Kui teil on juhiluba see on üks kõige raskemaid harjutusi.

3D BMW Parkimine Tasuta ►

3d bmw parkimine

5
5 / 10 - 1610 häält
Mängitud
19835
korda

Tasuta internetis mäng, kus pead parkida hall BMW, mille täielikult 3D keskkonnas. Sa pead kasutama nooli liikumise ja tühiku pidur. Auto mäng 3D-kvaliteedi, internetis ja tasuta.

Parkimine Veoauto Tasuta ►

Parkimine veoauto

4
4 / 10 - 648 häält
Mängitud
12049
korda

Tasuta parkimine mäng, kuid raske on suur auto nagu see veoauto. Parkimine mäng, mille täielikult 3D, siis võite parkida kolmes mõõtmes. Sõida veoauto koos nooleklahve parkida auku, et sa saad ilma Rike on takistusi. Igal tasandil peate parkimine teistmoodi ja on erinevaid takistusi, mis muutub üha keerulisemaks. Sõida oma veoauto, et esiletõstetud ala enne aeg otsa. Kas teile meeldib sõidu? Kindlasti, kui ja selles mängus paneb sind on suurepärane aeg ja on mõned väga hea graafik ...