Tasuta Mängud

Parkida Nutikas

Mängu parkimine

Parkida nutikas

Parkida Nutikas Hinnang: 4/10

Parkida nutikas mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles tasuta mängu internetis, vaid eesmärk on juhtida kollane Nutikas auto täpne koht näitab kriit teedel. Kasuta nooli klaviatuuril lahkuda esiots auto, kus ta ütleb ees, ja lahkuda tagumist otsa auto, kus ta ütleb Tagasi. Kui teil vigastada auto liiga palju, ¡sa kaotad!

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 7407 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 4.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hinnang põhineb 94 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 7407 korda
Parkida Nutikas

tark, manööver, väikeautode

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Parkida Nutikas oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Parkimine flash mäng nimega Parkida Nutikas. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Parkida Nutikas ja see on seotud Parkimine. Meie uus mäng Parkida Nutikas on üks parimaid mänge Parkimine leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Parkida Nutikas et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Parkida Nutikas
TAGASI

Parkimine enim mängitud mängud

Parkimine Auto Tasuta ►

Parkimine auto

6
6 / 10 - 2548 häält
Mängitud
30348
korda

Selles arvutimäng, pead parkidasaadaval ainult kohtparkimine. Sa kasutad nooleklahve juhtida autot. Sa kaotad, kui te puudutage pidevjoon või tungida parkimine. Liiguta oma auto parkimise jätta auto õiges kohas. Sa pead vaatamatasuta ruumi jätta oma sõiduk. Sa pead olema ettevaatlik, sest reaalses elus ei kontakteeruda teised sõidukid on pargitud. Kui teil on juhiluba see on üks kõige raskemaid harjutusi.

3D BMW Parkimine Tasuta ►

3d bmw parkimine

5
5 / 10 - 1610 häält
Mängitud
20359
korda

Tasuta internetis mäng, kus pead parkida hall BMW, mille täielikult 3D keskkonnas. Sa pead kasutama nooli liikumise ja tühiku pidur. Auto mäng 3D-kvaliteedi, internetis ja tasuta.

Toapoiss Park Tasuta ►

Toapoiss park

5
5 / 10 - 708 häält
Mängitud
14029
korda

Selles mängus oled valet park, kliendid on unikaalsed, et sa pead olema ettevaatlik, et mitte keemistsentrid auto teiste autode parkimise eest pidurdada või parkimine. Sul on 3 minutit parkida auto, teised autod ootavad ja inpacientarian. Kontrolli auto nooleklahvidega.