Tasuta Mängud

Park on Täpselt

Mängu parkimine

Park on täpselt

Park on Täpselt Hinnang: 7/10

Park on täpselt mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Kas oled kogenud juht keskendunud täpsusega parkimine? Või lihtsalt algaja, et vaevalt teab, kuidas sõita? Kui arvad, et oled suur kell käitlemise iga auto, proovige see uus põnev parkimine mängu ja saad teada, kuidas segu lõbus mõned keeruline külalistele. Kasuta nooleklahve auto, ja vaata, et auto esiosa seisab sõna "Ees" kirjutatud parkimiskohale ning et tagasi auto on sõnal "Tagasi". Ole ettevaatlik, et mitte pidurdada auto ja parkida seda vähem aega võimalik!

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 7455 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 62 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 7455 korda
Park on Täpselt

Parkimine on tegu peatada sõiduk ja jättes sisustamata rohkem kui teatud aja jooksul. Parkimine ühel või mõlemal pool maanteed on üldiselt lubatud, kuigi sageli piirangud mitte alati sama sõltuvalt riigist. Parkimisplatside, nagu garaažid, on ehitatud koos kõige hoonete, et hõlbustada tulevad ja lähevad hoonete kasutajatele.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Park on Täpselt oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Parkimine flash mäng nimega Park on Täpselt. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Park on Täpselt ja see on seotud Parkimine. Meie uus mäng Park on Täpselt on üks parimaid mänge Parkimine leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Park on Täpselt et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Park on Täpselt
TAGASI

Parkimine enim mängitud mängud

Parkimine Auto Tasuta ►

Parkimine auto

6
6 / 10 - 2548 häält
Mängitud
30170
korda

Selles arvutimäng, pead parkidasaadaval ainult kohtparkimine. Sa kasutad nooleklahve juhtida autot. Sa kaotad, kui te puudutage pidevjoon või tungida parkimine. Liiguta oma auto parkimise jätta auto õiges kohas. Sa pead vaatamatasuta ruumi jätta oma sõiduk. Sa pead olema ettevaatlik, sest reaalses elus ei kontakteeruda teised sõidukid on pargitud. Kui teil on juhiluba see on üks kõige raskemaid harjutusi.

3D BMW Parkimine Tasuta ►

3d bmw parkimine

5
5 / 10 - 1610 häält
Mängitud
20189
korda

Tasuta internetis mäng, kus pead parkida hall BMW, mille täielikult 3D keskkonnas. Sa pead kasutama nooli liikumise ja tühiku pidur. Auto mäng 3D-kvaliteedi, internetis ja tasuta.

Toapoiss Park Tasuta ►

Toapoiss park

5
5 / 10 - 708 häält
Mängitud
13866
korda

Selles mängus oled valet park, kliendid on unikaalsed, et sa pead olema ettevaatlik, et mitte keemistsentrid auto teiste autode parkimise eest pidurdada või parkimine. Sul on 3 minutit parkida auto, teised autod ootavad ja inpacientarian. Kontrolli auto nooleklahvidega.