Tasuta Mängud

Park Lennukid

Mängu parkimine

Park lennukid

Park Lennukid Hinnang: 7/10

Park lennukid mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Selles tasuta internetis mäng, te võtate üle kontrolli lennukeid. Parkige lennuk õigel kohapeal põhineb sobitamine riigi lippu. Pärast lennuk on koormatud, juhend selle startida ala ja lennata, et saada punkte. Parem sa seda kõige vähem aega, seda rohkem punkte saad. Vaata ette lennujaama liiklust ja töötajatele. Vajuta lennuk valige see ja kasutage nooleklahve, et suunata see.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 8381 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 7.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hinnang põhineb 62 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 8381 korda
Park Lennukid

Lennujaamas radadel on õhusõiduki marshalls kontrollimisega tegelevate lennukiga maandumine rajale nii, et piloot saab neid näha. Marshall on teha mõningaid märke oma relvad ja piloot on neid tõlgendada nii, et ta saab parkida lennukiga. On ka järgne mulle autot.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Park Lennukid oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Parkimine flash mäng nimega Park Lennukid. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Park Lennukid ja see on seotud Parkimine. Meie uus mäng Park Lennukid on üks parimaid mänge Parkimine leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Park Lennukid et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Park Lennukid
TAGASI

Parkimine enim mängitud mängud

Parkimine Auto Tasuta ►

Parkimine auto

6
6 / 10 - 2548 häält
Mängitud
30348
korda

Selles arvutimäng, pead parkidasaadaval ainult kohtparkimine. Sa kasutad nooleklahve juhtida autot. Sa kaotad, kui te puudutage pidevjoon või tungida parkimine. Liiguta oma auto parkimise jätta auto õiges kohas. Sa pead vaatamatasuta ruumi jätta oma sõiduk. Sa pead olema ettevaatlik, sest reaalses elus ei kontakteeruda teised sõidukid on pargitud. Kui teil on juhiluba see on üks kõige raskemaid harjutusi.

3D BMW Parkimine Tasuta ►

3d bmw parkimine

5
5 / 10 - 1610 häält
Mängitud
20359
korda

Tasuta internetis mäng, kus pead parkida hall BMW, mille täielikult 3D keskkonnas. Sa pead kasutama nooli liikumise ja tühiku pidur. Auto mäng 3D-kvaliteedi, internetis ja tasuta.

Toapoiss Park Tasuta ►

Toapoiss park

5
5 / 10 - 708 häält
Mängitud
14029
korda

Selles mängus oled valet park, kliendid on unikaalsed, et sa pead olema ettevaatlik, et mitte keemistsentrid auto teiste autode parkimise eest pidurdada või parkimine. Sul on 3 minutit parkida auto, teised autod ootavad ja inpacientarian. Kontrolli auto nooleklahvidega.