Tasuta Mängud

Park Disney Autod

Mängu parkimine

Park disney autod

Park Disney Autod Hinnang: 6/10

Park disney autod mäng

Kas teile meeldib see? Kliki seda!
Pärast!
Hinda!
Pin It!
Delicious
Kirjeldus:

Sinu eesmärk selles tasuta internetis mäng on parkida iga külastaja auto ja tagastab selle tagasi, kui teil palutakse teha. Kui auto saabub, otsima parkimiskohtade sama värvi auto, sest nad on sobiva kujuga. Lohista toapoiss peale auto. Kaks nooled ilmuvad ees ja taga auto. Kui teil klõpsata ja lohistada ees nool, saate liikuda autoga edasi. Kui lohistate võrra tagasi, siis saad liikuda tagasi. Kui auto on pargitud lohistage toapoiss klahvile putka keset ekraani. Siis klõpsa esiletõstetud kohapeal käsi võti seal. Kui külaline soovib võtta tema / tema auto tagasi, minge putka kõigepealt võtma toodi välja kõige olulisemad, minge auto ja sõita selle väljumist. Kui sulle meeldib mootor ja autod, soovitame kodulehel: Autorent parimad autod odavad hinnad.

Korda mängitud:

See mäng on mängitud 7394 korda onlain. Edetabel 1 parimad mängud.

Hinnang

Meile meeldib teada, mis mängijad arvavad, iga mäng. See mäng on reitingu teiste mängijate 6.

Hinda seda mängu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hinnang põhineb 40 kasutajate arvamusi

MÄNGIMA
Mängitud 7394 korda
Park Disney Autod

Määratlus parkimine on tegu peatada sõiduk ja jättes sisustamata. Parkimisvõimalused on ehitatud koos mõned hooned, nii et inimesed, kes kasutavad hoonet pääseb lihtsalt.

Mis see on mäng umbes? See on tasuta mäng nimega Park Disney Autod oma brauseri ilma alla laadida ega installeerida midagi, see on täiesti usaldusväärne. Sellel kodulehel on sul võimalik mängida tasuta seda Parkimine flash mäng nimega Park Disney Autod. Ja pidage meeles, see on tasuta mäng nimega Park Disney Autod ja see on seotud Parkimine. Meie uus mäng Park Disney Autod on üks parimaid mänge Parkimine leiad ja saad jagada seda oma sõpradele ja kontaktid sotsiaalseid võrgustikke. See on online mäng ja video mängu nimega Park Disney Autod et kutsume teid mängida, nautida ja õppida seda samuti jagada oma kommentaarides ja oma sõpru sotsiaalseid võrgustikke.

Park Disney Autod
TAGASI

Parkimine enim mängitud mängud

Parkimine Auto Tasuta ►

Parkimine auto

6
6 / 10 - 2548 häält
Mängitud
30348
korda

Selles arvutimäng, pead parkidasaadaval ainult kohtparkimine. Sa kasutad nooleklahve juhtida autot. Sa kaotad, kui te puudutage pidevjoon või tungida parkimine. Liiguta oma auto parkimise jätta auto õiges kohas. Sa pead vaatamatasuta ruumi jätta oma sõiduk. Sa pead olema ettevaatlik, sest reaalses elus ei kontakteeruda teised sõidukid on pargitud. Kui teil on juhiluba see on üks kõige raskemaid harjutusi.

3D BMW Parkimine Tasuta ►

3d bmw parkimine

5
5 / 10 - 1610 häält
Mängitud
20359
korda

Tasuta internetis mäng, kus pead parkida hall BMW, mille täielikult 3D keskkonnas. Sa pead kasutama nooli liikumise ja tühiku pidur. Auto mäng 3D-kvaliteedi, internetis ja tasuta.

Toapoiss Park Tasuta ►

Toapoiss park

5
5 / 10 - 708 häält
Mängitud
14029
korda

Selles mängus oled valet park, kliendid on unikaalsed, et sa pead olema ettevaatlik, et mitte keemistsentrid auto teiste autode parkimise eest pidurdada või parkimine. Sul on 3 minutit parkida auto, teised autod ootavad ja inpacientarian. Kontrolli auto nooleklahvidega.